Skocz do zawartości

Atrybuty "detailera" - pomysły na koszulki


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja proponuję tą buteleczkę na środku z przodu pod nią napis "Są zadatki na detailera" a z tyłu na karku swoją ksywę ewentualnie loga popularnych firm detailingowych gdzieś można dać

Butelka jest spoko, wypracujemy jakieś fajne napisy...

Coraz ciekawiej się w temacie dzieje, coraz to nowe pomysły, świetnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, co drugi Civic/Golf jeździ teraz z taką naklejką, wszyscy wielcy detailingowcy a lakier na aucie to najcześciej "mat edition".

 

Albo rost czy jak sie to tam pisze... :lol: czyli ogólnie RDZA

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, dlatego nie nakleiłem sobie takiej naklejki. Właśnie przez te "mat-edyszony".

Co nie znaczy, że białej koszulki z różowym bym nie chciał :D

+1 ale ludzie mogą myśleć, że to właściciel jest hand wash only :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jestem pewien czy jakiekolwiek utożsamianie się z ludźmi, którzy o pielęgnacji auta nie mają zielonego pojęcia to dobry pomysł. Ta naklejka jest w obiegu już spory kawałek czasu, i dawno utraciła pierwotne przeznaczenie , stała się elementem powszechnego lansu na wszelkich forach motoryzacyjnych. Podobnie z resztą jak "świnka" Subaru, ale to już temat na inną dyskusje.

 

Ja bym sie pisał na koszulkę z awatarem Bilu, jest śmiesznie a jednocześnie przekaz detailingowy też jakiś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o czymś takim? Chodzi mi oczywiście o ogólny pomysł z kultową choinką, a nie konkretnie o ten "piwny" wzór (to akurat dla kolegi piwosza ;) )

 

Można by wykorzystać pomysł i zmienić na coś "detailingowskiego"

 

beer400.jpg

 

 

 

...jakby ktoś dysponował fajnym zdjęciem (duża rozdzielczość) mikrofibry, albo "kropelkowania" to można by tutaj wykorzystać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo "kropelkowania" to można by tutaj wykorzystać

 

W dziale o kroplekowaniu, kolega maq, wkleił fajne zdjęcie z kropelkami i oglądając je od razu o tym samym pomyślałem. Wyszły idealne kropelki na idealnie dobranym kolorze, akurat na koszulke. Sam nawet to zdjęcie sobie skopiowałem i wydrukuje je jako plakat na ściane ( taki mały) w mojej dziupli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napis Quick Detailed/Quick Detailer, a pod spodem (w miejsce DELICIOUS) - NO SWIRLS

Raczej WUNDER-DETAILER

i pod spodem NO SWIRLS

I następna kozacka koszulka :D

Tylko przecież drzewka z browara nie zostawimy. :mrgreen:

 

Evo, hmm... no nie wiem. Mi by taka mimo wszystko spasiła. A świnki Subaru to ja już od dawna nie rozumiem. Naklejają to na wielu niezrozumiałych autach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.