Skocz do zawartości

czarna listwa ubrudzona z cleanera


darek87dz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ostrożnie z magicznymi gąbkami, nie każdy plastik, nawet nielakierowany się nadaje do tego.

 

Przykładowo plastik z którego zrobione są listwy na zderzakach/drzwiach w Seatach średnio się lubi z magicznymi gąbkami, na skutek tarcia traci połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo plastik z którego zrobione są listwy na zderzakach/drzwiach w Seatach średnio się lubi z magicznymi gąbkami, na skutek tarcia traci połysk.

ja właśnie mam seata, czyli nie używać tej magicznej gąbki. Czym ty byś to usunął jako doświadczona osoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wax eraser nie poraża skutecznością.

 

Proponuje mocne APC i dość twardą szczoteczke, można też spróbować masla orzechowego tak jak mówili poprzednicy, ale to też nie na każdym rodzaju plastiku przynosi rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masło orzechowe super się sprawdza .

Moja koleżanka (blondynka) chciała poprawić wygląd swoich zderzaków i listw w corsie B i przeleciała po wszystkim pastą tempo :D

Wyglądało to strasznie ,kiedy jej powiedziałem ,żeby to wyczyściła masłem orzechowym zaczęła się smiać i inni znajomi też ,ale chwile później pojechała do marketu kupiła szmatkę,masło i zaczęła działać.

Po pierwszym przetarciu powiedziała -ku... magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dobra z tym maslem, to mam zrobic tak jak np. z APC znaczy sie wypracowac. wetrzec i zmyc, czy zostawic. juz raz wtarlem maslo w plastiki i zostawilem na kilka dni.zmylem APC i na to AG Bumper Care. po 3-4 tygodniach zajechalem na myjnie i zpodalem 1program z szamponem, zlazlo wszystko BC i znowu mam bialo-czarne plastiki :(

po nalozeniu masla zrobily sie elegancko czarne i natluszczone. fajny efekt, tylko zeby utrzymal sie dluuuugo. dodam tylko ze myje auto 2-3 razy w tygodniu na bezdotykowej, moze nie myje a plucze je sama woda. na aucie wosk wiec brud odlazi latwo. przy mocniejszym syfie uzywam tego 1programu z "szamponem" czy czymkolwiek co tam wrzucaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.