Skocz do zawartości

Czy warto używać Protective Glaze Sealant ?


m.k.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Chciałem was zapytać czy jest gdzieś wiarygodny test tego produktu:

Protective Glaze Sealant?

 

Teoretycznie sealant powinien się dłużej trzymać niż woski #16 czy Colli. Czytałem o plastikowym połysku, ale suma summarum jeżeli klient chciałby przede wszystkim dobrej ochrony na dłużej to czy warto zakupić ten produkt i go mieć w ofercie? W stosunku ceny/pojemności/wydajności z tego co podaje producent wydaje znacznie tańszy od wosków! No i do tego bądź co bądź to produkt Diamondbrite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie sealant powinien się dłużej trzymać niż woski #16 czy Colli.

wszystko zależy od odpowiedniej konserwacji .....

z tego co podaje producent wydaje znacznie tańszy od wosków!

chcesz się zajmować kosmetyką i mówisz o cenie :shock:

a czy w ogóle wiesz na ile taki wosk wystarczy ..chyba nie skoro takie rzeczy piszesz ....

No i do tego bądź co bądź to produkt Diamondbrite.

_________________

no to akurat mnie odpycha ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
chcesz się zajmować kosmetyką i mówisz o cenie :shock:

Jedno drugiemu nie przeczy. To chyba normalne, że jeżeli produkty A i B nie różnią się jakością, a tylko ceną, to wtedy cena zaczyna odgrywać rolę?

a czy w ogóle wiesz na ile taki wosk wystarczy

Gdybym wiedział, to bym nie pisał w formie pytania o tym na forum :) Dlatego szukam testów, bądź opinii kogoś z forum, kto miał z tym styczność.

 

No i do tego bądź co bądź to produkt Diamondbrite.

To akurat chyba średnio dobra informacja.

Właściwe to przy tej okazji chciałem też zapytać o tego producenta. Bo wszystko wygląda obiecująco, marketingowo biją po oczach, ale jak jest w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

chcesz się zajmować kosmetyką i mówisz o cenie :shock:

 

Jedno drugiemu nie przeczy. To chyba normalne, że jeżeli produkty A i B nie różnią się jakością, a tylko ceną, to wtedy cena zaczyna odgrywać rolę?

jeżeli nie różni się jakością to co innego ...

 

Thomas napisał/a:

a czy w ogóle wiesz na ile taki wosk wystarczy

 

Gdybym wiedział, to bym nie pisał w formie pytania o tym na forum :) Dlatego szukam testów, bądź opinii kogoś z forum, kto miał z tym styczność.

 

wosk wystarczy na bardzo długo, stosuje się bardzo małe ilości :)

jeżeli woskujesz samochód wystarcz kilka ml wosku co w przypadku opakowania 200ml wystarcza na kilkadziesiąt woskowań :)

 

Łukasz napisał/a:

m.k. napisał/a:

 

No i do tego bądź co bądź to produkt Diamondbrite.

 

To akurat chyba średnio dobra informacja.

 

Właściwe to przy tej okazji chciałem też zapytać o tego producenta. Bo wszystko wygląda obiecująco, marketingowo biją po oczach, ale jak jest w rzeczywistości?

 

niestety,ale to w większości sam marketing ... pamiętaj,że nie ma idealnych środków,które starczą na całe życie ... lepiej omijać je szerokim łukiem ... to już wtedy ma mało z detailingiem ... bo jeżeli będziesz myślał ,że to wystarczy na kilka lat to nie będziesz nic robił,a jak nie będziesz nic robił to niestety ale zapuścisz wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
niestety,ale to w większości sam marketing

Z drugiej strony jestem ciekaw jak w takim razie jest z gwarancją wieloletnią?

 

Wiem, że wosku się dużo nie używa 8-) po prostu domyślam się, że ten PGS jest produktem czysto syntetycznym, a więc tańszym w produkcji. Pytanie czy ktoś go używał i wie jak się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jestem ciekaw jak w takim razie jest z gwarancją wieloletnią?

 

Wiem, że wosku się dużo nie używa 8-) po prostu domyślam się, że ten PGS jest produktem czysto syntetycznym, a więc tańszym w produkcji. Pytanie czy ktoś go używał i wie jak się sprawdza :)

 

Była już dyskusja na ten temat na forum także poszukaj i przeczytaj, a sam się przekonasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jestem ciekaw jak w takim razie jest z gwarancją wieloletnią?

 

Wiem, że wosku się dużo nie używa 8-) po prostu domyślam się, że ten PGS jest produktem czysto syntetycznym, a więc tańszym w produkcji. Pytanie czy ktoś go używał i wie jak się sprawdza :)

 

Była już dyskusja na ten temat na forum także poszukaj i przeczytaj, a sam się przekonasz ;)

to może delikatnie ukierunkuje :D --> http://forum.kosmetykaaut.info/viewtopic.php?t=479

 

m.k., tutaj sobie poczytaj ,a sam zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.