Skocz do zawartości

Nielsen Finesse


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesięcy używam i jak najbardziej sobie chwalę :good:

Niestety nie mam zbyt wielu fotek po zastosowaniu, na których byłoby dobrze widać efekt

img1909a.jpg

Efekt to taki trochę półmat. Mi on bardzo odpowiada :good:

No i zapaszek ma całkiem przyjemny.

Dodam jeszcze, że używa mi się go o niebo lepiej, po wlaniu go do buteleczki PET z triggerem, spryskując deskę, a następnie rozcierając mikrofibrą po plastikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontakcie z wodą? To jest środek do wnętrza. Mam go i uważam że za tą cenę jest naprawdę OK. Zostawia w samochodzie przyjemny cytrusowy zapach. Co do wyglądu tapicerki to wygląda ona mniej więcej tak po nim:

 

Nielsen Finesse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dressing godny polecenia. Za jakies 35zł dostajemy 1L. W miare wydajny, chociaż moim zdaniem pod tym względem przegrywa z popularnym PB NL. Konsystencja to pomarańczowe mleczko, zapach cytrusowy (niestety bardzo szybko się ulatnia i w zasadzie pachnie tylko w opakowaniu), jest dość trwały (myśle, że 3-4 tyg to nie problem), pozostawia satynowe wykończenie. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś kto naprzykład prowadzi myjnie. Osobiście zainwestował bym w NL albo CG NS bo do własnego uzytku te 0.5L starczy na bardzo dłuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Dressing godny polecenia. Za jakies 35zł dostajemy 1L. W miare wydajny, Konsystencja to pomarańczowe mleczko, zapach cytrusowy (niestety bardzo szybko się ulatnia i w zasadzie pachnie tylko w opakowaniu), jest dość trwały , pozostawia satynowe wykończenie. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś kto na przykład prowadzi myjnie.

w 1000% zgadzam sie z tymi słowami-u mnie srednio około (+ -)15-20 autek z butelki

DSC01339.JPG.d5c6746667795bb32e5cd6829aad982d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

finesse nielsena jest godnym produktem za tą cene można polecić każdemu, zapach szybko znika ale kokpit ma fajną matową barwę i nie łapię się szybko na nią kurz.Efekty produktu ładnie się prezentują na ciemnych elementach plastikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.