Skocz do zawartości

SmartWax Smart Dressing


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

ja zauwazylem zaleznosc miedzy autami na ktorych stosuje sie SD a wygladem. 99% wypowiedzi od osob z samochodami z grupy VAG o SD jest pozytywna i prawie każdy ocenia srodek jako nie lepki i dajacy satynowe wykonczenie.

Niestety wiekszosc osob negatywnie wypowiadajacych sie o specyfiku nie ma podanego modelu auta wiec ciezko wywnioskowac na jakich plastikach produkt nie sprawdza sie kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem zaleznosc miedzy autami na ktorych stosuje sie SD a wygladem. 99% wypowiedzi od osob z samochodami z grupy VAG o SD jest pozytywna i prawie każdy ocenia srodek jako nie lepki i dajacy satynowe wykonczenie.

Niestety wiekszosc osob negatywnie wypowiadajacych sie o specyfiku nie ma podanego modelu auta wiec ciezko wywnioskowac na jakich plastikach produkt nie sprawdza sie kompletnie.

 

 

Dzisiaj specjalnie dla tych , którzy twierdzą że SmartDressing nie jest tłusty zrobię zdjęcie buteleczki - już po niej widać z czym ma się do czynienia :)

 

Jeśli chodzi o wewnętrzne plastiki to używałem tego środka na chropowatych i miękkich tworzywach w BMW e39, tandetnym błyszczącym vinylu na boczkach drzwiowych w BMW e30 i twardym, lekko błyszczącym plastiku w Nissanie Almera. Jeśli chodzi o zewnętrzne plastiki to dużo tego było... Prawdę mówiąc najlepiej SD się sprawdził na oponach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ...moja opinia:

Jest b.łatwy w aplikacji,bardzo wydajny,efekt zależy od materiału na jakim się go aplikuje-ale głównie matowy z lekkim połyskiem.

Faktycznie kierownicy bym nie smarował,ale plastiki pozostają miłe w dotyku-ładnie zaczernione.

W/g mnie w ciepłe bezdeszczowe lato nadaje się na zewnątrz .... ale po pierwszym deszczyku niestety spływa. (sprawdzone organoleptycznie) ;) Aplikowane z 4-5dni wcześniej-dziś pierwszy deszczyk

Moja fotogaleria ....:

13e27f1459805548m.jpg 41c35b1639e469a8m.jpg

w środku wygląda tak :

c6f9c6a5eec6ab10m.jpg 74311661bb6b8656m.jpg 19464c474605c028m.jpg

... na prawym boczku małego forda wygląda bardziej świecąco- jest to podwójna aplikacja bez póżniejszego przecierania MF ...

to tyle z mojego odczucia i zabaw z plastikami ...

 

Do środka bardzo polecam!!!,zewnątrz tylko na suche dni... a na oponki mam brillanc'a a tego sobie kiedyś sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest przeznaczony na zewnątrz , na zewnątrz jest SmartGel.

 

Pozdrawaim

 

 

Była już o tym dyskusja i nie jest to prawdą ;)

 

Tzn przeznaczony jest, ale z trwałością słabo :mrgreen:

 

Swoją drogą po obejrzeniu zamieszczonych powyżej zdjęć trudno mi powiedzieć że jest to delikatny czy satynowy połysk... Dla mnie lśni się jak... Każdy wie co :)

 

Każdy ma inną interpretację tego co to znaczy mat/półmat/satyna/połysk, ale osobiście bym w życiu w żadnym samochodzie tego na plastiki wewnątrz nie położył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osobiście bym w życiu w żadnym samochodzie tego na plastiki wewnątrz nie położył.
A miales go w reku?

Smartdressing to naprawdę świetny środek do plastików wewnątrz. Jego jedyna zauważalna wada ze robią sie brzydkie ślady po kontakcie z wodą. Ale z tym problemem boryka się większość dressingow.

Smart zostawia powierzchnie ładnie odżywiona i rzeczywiście satynową. A jego cecha charakterystyczne jest taka, ze faktycznie zaraz po aplikacji powierzchnia wydaje się świecąca ale po krótkim czasie środek matowieje pozostawiając naprawdę ładny efekt.

Nie do przecenienia jest tez jego zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osobiście bym w życiu w żadnym samochodzie tego na plastiki wewnątrz nie położył.
A miales go w reku?

Smartdressing to naprawdę świetny środek do plastików wewnątrz. Jego jedyna zauważalna wada ze robią sie brzydkie ślady po kontakcie z wodą. Ale z tym problemem boryka się większość dressingow.

Smart zostawia powierzchnie ładnie odżywiona i rzeczywiście satynową. A jego cecha charakterystyczne jest taka, ze faktycznie zaraz po aplikacji powierzchnia wydaje się świecąca ale po krótkim czasie środek matowieje pozostawiając naprawdę ładny efekt.

Nie do przecenienia jest tez jego zapach.

 

Zużyłem trzy testery.

 

Wklejam zdjęcie, które obiecałem ze 2 strony wątku temu:

 

dsc5292p.jpg

 

Buteleczka dressingu który stał sobie gdzieś zapomniany na szarym końcu niezbyt czystego garażu. Jak widać jest tłusty okrutnie, przykleja się do niego absolutnie wszystko. Nieapetyczny widok :) Poszedł do kosza, i tak praktycznie nic nie zostało.

 

Wg mnie jest to baaaaaardzo podobny środek do Poorboy's World Trim Restorer - identyczny zapach, działanie, TRWAŁOŚĆ. Jedyna różnica to forma - mleczko vs żel. Aha, PB TR jest przeznaczony tylko do elementów zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wujek nie wiem jak Ci się do niego wszystko przykleja. Ja mam w oryginalnej butelce wyciskam kroplę na aplikator i nic się nie brudzi. A co do wyglądu na plastikach to każdy samochód ma inne. Jak psu to się Plak świeci. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wujek nie wiem jak Ci się do niego wszystko przykleja. Ja mam w oryginalnej butelce wyciskam kroplę na aplikator i nic się nie brudzi. A co do wyglądu na plastikach to każdy samochód ma inne. Jak psu to się Plak świeci. :-]

 

Fajnie się to czyta z Twoim podpisem :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka, że wszystko zależy od rodzaju plastików... w moim Vag'wskim daje radę. Nawet lepszy efekt niż wychwalany pod niebiosy PB NL. Po przetarciu mikrofibrą nie ma śladu błyszczenia się jak psu.... :) Bez przecierania efekt błysku mija po kilku dniach i zostaje efekt matowo - satynowy... no i ten kokosowy zapach - rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście był to numer 1 wśród dressingów do momentu jak zmieniłem auto... :good: W Maździe efekt był idealny, lekko świecąca satynka, w Mondeo niestety smardressing mnie nie satysfakcjonuje. Bardziej podoba mi się w tym wypadku NL jednak nie znoszę zapachu marcepanu także zastanawiam się jeszcze nad Pink Sheenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
BartekB, Wujek, jak macie taką możliwość to wrzućcie jakieś zdjęcia jak to u was wygląda :)

 

 

Swoich zdjec jeszcze nie mam, ale tutaj watek w którym Dzinkins wrzucil swoje - dzieki nim skusulem sie na Zymola Vinyl Conditioner:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 7&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, Wujek, jak macie taką możliwość to wrzućcie jakieś zdjęcia jak to u was wygląda :)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7453

 

zerknij sobie tu. Mam zdjecia 50/50.

 

Dodam że od tamtego czasu trzyma. Kurz troche sie zbiera ale to kwestia odswieżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kontynuacją zaczętego testu...wklejam fotkę ,jak nasz tytuowy gość wygląda na plastikach F.ducato(na każdym plastiku inaczej się zachowuje)

Moje spostrzeżenie:

na Golfie IV560a7102c21d17fcm.jpg mierny efekt wizualny

na Tranzicie 2006r mierny efekt wizualny (nie mam fotki bo nie widać różnicy przed i po)

na F.Ducato aa6ee730c5146e71m.jpg bardzo ładne zaciemnienie z lekkim półmatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.