Skocz do zawartości

Kobyłki+ podnośnik


Tasaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opłaca sie wogóle myśleć na takim zestawem: http://allegro.pl/podnosnik-hydrauliczn ... 31847.html

 

podnośnik ma być do pracy w zaciszu domowym. Jak podniose samochód raz na 2 miesiące to i tak będzie dużo.. Czy lepiej dołożyc do czegoś takiego:

http://www.narzedziomix.pl/podnosnik-hy ... p-351.html

 

I osobno kubic kobyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaxh

Kupiłem taki zestaw plus jeszcze 2 kobyłki oddzielnie, tez od tego sprzedającego.

Podnośnik miał wadę bo opuszczał sie już w trakcie podnoszenia (nie trzymał) Wysłalem go do sprzedającego z opisem wady i po 2 tygodniach przyszedł naprawiony i sprawny, teraz mam nadzieje ze nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaxh, stronę wcześniej zadałem praktycznie to samo pytanie. Kupiłem wersję tańszą, w weekend zmieniałem koła i jestem bardzo zadowolony! :)

Podnośnik wygląda i sprawia wrażenie bardzo solidnego. Liczę, że posłuży mi kilka lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie, a jak prawidlowo podlozyc kobylki, w jakie miejsca najlepiej

W sumie też podłączam się do pytania. Niestety, tam gdzie wchodzi podnośnik, w ten rant, niestety nie jest niejscem zbyt wytrzymałym :dontknow:

podejrzewam ze tam gdzie masz "zaznaczone" miejsce na podnośnik.

Niestety nie wszędzie takie jest :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, za wahacz, sanki pod silnikiem a z tyłu podobnie, albo na wachaczu albo belce

Z belką tylną to bym uważał… ,znam kilka przypadków, iż belka sama z siebie (z drobną pomocą rudej) odmówiła współpracy… :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podstawiać kobyłki najlepiej pod wahacze jest, z belka bym nie praktykował tego tak jak kolega wyżej pisze ;) ja u siebie stosuje podnośnik hydrauliczny zakupiony w lidlu i jestem z niego bardzo zadowolony jest solidny, szybko sie teraz kola zmienia i o wiele wygodniej jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.