Skocz do zawartości

Zszarzałe elementy po użyciu APC...


dw4463757

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam podobny problem probowałem maske czyscic apc 1:10 zwiekszajac 1:5 nawet . Pozniej natural PB nic niedało na desce przedniej po załozeniu PB zostaja gdzie niegdzie koło siebie białe plamy. Pb ich nie zakrywa czego jeszcze sprobowac jakiego srodka zeby cala decha byla w jednym odcieniu.

 

 

ps.auto to bmw e36 compact wcześniej załozony byl pewnie plak apc go zmyło ale tak jak mowie zostaly skady ktore przeswituja najbardziej w sloncu i pb niedaje rady tego zamaskowac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem na tych plastikach nie zrobił się nalot z APC? Jakiś czas temu pisano że nalot robi się po APC Shiny Garage, ale używałem ostatnio APC Autosmart, kilka kropelek mi prysnęło na plastik koło stacyjki i nie zauważyłem tego, następnego dnia miałem białe kropki, ale zeszły od Quik Interior Detailer i następnie na to dałem 303 Aerospace protectant i nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chodzi o plastiki zewnętrzne, w Leosiu, konkretnie o gril, nerki w przedni zderzak i gril środkowy w zderzak, mają wzór plastra miodu.Z tego co wyczytałem , to przeważnie nakładają koledzy za pomocą aplikatorów jeśli powierzchnia jest płaska.W moim przypadku raczej to nie realne, może jakaś podpowiedż co można użyć w tym celu. :) Raczej Plak itp nie wchodzą w gre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chodzi o plastiki zewnętrzne, w Leosiu, konkretnie o gril, nerki w przedni zderzak i gril środkowy w zderzak, mają wzór plastra miodu.Z tego co wyczytałem , to przeważnie nakładają koledzy za pomocą aplikatorów jeśli powierzchnia jest płaska.W moim przypadku raczej to nie realne, może jakaś podpowiedż co można użyć w tym celu. :) Raczej Plak itp nie wchodzą w gre ;)

 

Coś jak patyczki do uszu, tylko zakończone gąbeczkom. Do kupienia u partnerów forum, w empiku na dziale plastycznym i pewnie w wieeelu innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chodzi o plastiki zewnętrzne, w Leosiu, konkretnie o gril, nerki w przedni zderzak i gril środkowy w zderzak, mają wzór plastra miodu.Z tego co wyczytałem , to przeważnie nakładają koledzy za pomocą aplikatorów jeśli powierzchnia jest płaska.W moim przypadku raczej to nie realne, może jakaś podpowiedż co można użyć w tym celu. :) Raczej Plak itp nie wchodzą w gre ;)

 

 

Mam podobne choć w innym aucie. Czyszcze w ten sposób ,że owijam mały palec mikrofibrą ze środkiem czyszczacym , wpycham do każdego okienka( na szczęście się mieści). Dresing nakładam atomizerem raz z lewej na prawa,następnie odwrotnie.jest na poczatku grubo ale u mnie te plastiki sa tak chłonne,że w ciagu pół godziny wszystko wypite. I robi się śliczna,równa powierzchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na swoje "plastry" nakładałem VP Dionysus

U Mnie patyczkami kosmetycznymi nie szło robić. Rozwarstwiały się.

Aplikatorem Megs'a próbowałem ale nie wszędzie docierał :x .

Próbowałem też małym pędzelkiem który po kilkunastu plastrach też się rozleciał :zly:

 

Ostatecznie opcja z palcem, niestety ledwo się mieścił więc po kilkunastu próbach był cały obolały a zrobione było dopiero ok. 1/3 :kox: .

Na tą zabawę poświęciłem 3h , w połowie pracy miałem to wszystko rzucić ale niedokończone wyglądało dziwnie jak 50/50 :mrgreen:

 

(Fotki podglądowe z Google)

2575468284

 

Najwięcej roboty było przy bocznych atrapach, niestety nie posiadam halogenów więc były one takie:

2531621602

 

Ostatecznie postanowiłem już ich więcej nie ruszać.

Ewentualnie kiedyś rozbiorę i nałożę Plastidip.

 

Ps. apropo białego jelenia jako preparat do mycia plastików, to jak je rozcieńczyć aby zmyło Megs'a Supreme Shine .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.