Skocz do zawartości

swirlx - i co dalej - plan optimum?


Rekomendowane odpowiedzi

natomiast jeżeli chodzi o 3M ultrafine to czy pójdzie mi cała bulelka litrowa? czy może są jakieś inne mniejsze opakowania ewentualnie inna pasta lub mleczko?.

Wystarczy Ci 100-150ml. Nie masz w okolicy jakiegoś sklepu lakierniczego? Często w takich sprzedają mniejsze ilości past 3M.

Albo kup Sobie Menzernę SF4000 zamiast ultrafine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki Capaz za pomysła z Menzerną sprawdze w mieszalniach i jak nie będzie 3Ma to wezmę Menzernę, kupię miekkiego pada i sprobuje maszynowo. Odnośnie lakieru to ile odczekać do całkowitego wyschnięcia auta? czy może nie muszę nic odczekiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX jest bardzo delikatny i raczej maskuje swirle, mozna nim robić przed zlotem żeby zaraz po pierwszym myciu poprawiać robote. Ostatnio robiłem accorda cleanerem, SX, DC2 i na koniec FK hi temp, auto wyglądalo super... pojechałem do pracy autko sie przykurzyłem wiec postanowilem wrócić mu błysk miotełka do kurzu, robiłem to bardzo delikatnie żeby nie narobić rysek, dzisiaj postawiłem auto na słońcu a tu pełno mikro rysek :thumbdown: wiec znowu zacznie sie zabawa z przywróceniem lustra :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Dnia 1.07.2017 o 15:30, bolec64 napisał:

Jaki pad do tego Swirlx? oczywiscie mam na mysli nakładanie reczne.

Możesz nakładać ten produkt zwykłym piankowym słoneczkiem. SwirlX to produkt delikatnie ścierny. Jeżeli ryski są grubsze produkt ten ich nie zetnie.  Wtedy używam Ultimate Compound. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.