Skocz do zawartości

Spotkania Częstochowa


Rekomendowane odpowiedzi

Myję u chłopaków na północy - za M1 jest taka ręczna myjka. Na Michałowskiego.

 

Z grupona ich wyczaiłem ;) 10zł ręczne mycie auta razem z ręcznym wycieraniem do sucha.

Starają się jak trzeba. Drzwi i bagażnik otwierają, myją i wycierają dokładnie. Generalnie jak za taką cenę to bajka.

 

W gruponie było 4ry mycia za 40zł. Kupiłem 2sztuki i jestem b. zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A bez kuponu z Groupona ? po ile za jednorazowe mycie+ suszenie ? maja jakas stronke ? :ad:

 

Auto Myjnia Ręczna

ul. Michałowskiego 11/13, 42-200 Częstochowa

 

 

stronki nie mają. Bez gruponu 20zł - warto. Ogarnąłem już kilka myjek w Cz-wie i z tej jestem najbardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym wycieraja ? mozna uzywac swoich kosmetykow ? :-]

 

Ze swoimi kosmetykami to może być kłopot bo dość duży ruch mają....

 

Odnośnie wycierania to mają irchy oraz ręczniki papierowe no i ściągaczki z kauczuku ( czy czegoś takiego ). Bardzo delikatnie i bardzo skutecznie schodzi nadmiar wody zaraz po płukaniu.

 

Rozmawiałem z jednym z nich ostatnio o tych ręcznikach. To jakieś z Włoch sprowadzają 3 warstwowe specjalne. Bo takimi zwykłymi to było by fatalnie.

 

Dodatkowo fajnie bo są dokładni. Teraz jak zima to wszystkie szczeliny w klamkach i lusterkach sprężonym powietrzem traktują.

 

Druga połowa lutego ma być na gruponie/gruperze oferta ich mycie po zimie razem z podwoziem. Muszę czyhać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym odradzał ale weźcie pod uwagę że wodę w wiadrach zmieniają raz dziennie, tzn.jak rano wleją to wylewają po pracy, ściągaczki jakie by nie były to i tak ich używanie jest wykluczone, sprowadzania szmat z włoch nawet nie skomnetuje...

Wiem jak wygląda praca na myjniach ręcznych bo przepracowałem na takich 6 dłuugich lat.

 

Moja recepta na zime jest taka, ciepła woda do wiadra z szamponem i rękawicą i jazda na bezdotyk, ostatnio myję na północy przy cmentarzu, mają gorącą wodę i nikt się nie przypierdziela jak myję. za 5 zł mam porządznie umyte auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre nie twierdzę że tam jest idealnie i że z zasad pielęgnacji auta korzystają.

Nie, to zwykła myjka ręczna ale z najbardziej pozytywnymi odczuciami z mojej strony, spośród wszystkich na których byłem.

 

Cena do jakości bardzo OK. Mają sprężone powietrze które wiadomo jak ważne w zimę jest przy myciu auta ( klamki, lusterka, wlew paliwa ) czego na myjce bezdotykowej nie ma.

 

Udanej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzialem myjnie do sprzedania wraz z ''biurem'' czy garazem obok takze jakby ktos chcial to mozna cos fajnego zrobic :D Ale trzeba miec budzet ;)

 

Kasa na początek oraz przemyślenia i przeliczenia. Jaki wkład początkowy, na jakie przychody można liczyć, jakie koszty stałe ( rachunki, podatki, koszty pracy ), reklama.... to już poważny biznes, który wymaga sporych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.