Skocz do zawartości

Poznań - miejsce do samodzielnego mycia


Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

tom87, jestem ze Swarzędza więc powiem ci gdzie są bezdotykowe ale nie wiem czy można własnymi kosmetykami bo jeszcze nie próbowałem :-] dopiero zbieram arsenał :D

Pierwsze to standardowo przy BP.Drugie to na ul.Stawnej jest nowo otwarta myjnia bezdotykowa Ehrle , z tego co widzę to na razie mało osób korzysta,niby jest zakaz ale kto nie próbuje ten nie wie :-] do tego do okola jest duży plac gdzie można spokojnie sobie później osuszyć auto i inne rzeczy porobić.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Byłem w sobotę na myjni na osiedlu Armii Krajowej i powiem, że miejsce rewelacja :good:

Na pytanie ile mam czasu, Pan z obsługi (właściciel?) powiedział: aż umyje auto :kox: Dostałem zestaw no ale i tak miałem swoje zabawki. Jedni się bawią dłużej, inni krócej ale ogólnie sprawnie to idzie, mi zeszło łącznie ponad godzine (spokojnej pracy). Mycie, przejazd na suszenie i zapłata, 7 zł. Dodatkowo opcja odkurzacza za 3 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saroyan, ta miejscówka ma właściwie tylko jedną wadę - jest pod chmurką.

Poza tym pełna rewelka.

Nie polecam jedynie używania tego szamponu, który przynoszą w wiaderku.

Zmył mi colli po 2 myciach :cry:

 

Nawet jak się dokładnie umyje i jest kolejka, można obok odjechać na parking i dalej picować ;)

 

a w razie gdyby brakło siuwaksów to rzut beretem do nas :kox:

 

P.S. Pan w okienku to właściciel - tylko chłopaki pracujący jeszcze się trochę podśmiechują z pędzelków, ironów i suszenia poprzez uklepywanie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa-AK, Podeślij na PW adres do Was ;)

 

Racja, mycie pod chmurką no i jednak trzeba uważać żeby nie chlapać na innych podczas spryskiwania wodą.

Szampon i szczotka posłużyły do opon i nadkoli.

 

Przydałoby się podobne miejsce z myjką ciśnieniową na wyposażeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Czy myjnia na osiedlu AK jeszcze działa ? Dziś byłem, suzkałem ale nie mogłem znaleźć. Jeżeli miejsce jest aktywne to będę wdzięczny za info gdzie dokładniej ich szukać

 

działa prężnie.

Tu masz mapkę dojazdową:

http://mapa.targeo.pl/Myjnia-samochodowa-Poznan~4439244/Myjnia-samochodowa/adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myjnia na osiedlu AK jeszcze działa ? Dziś byłem, suzkałem ale nie mogłem znaleźć. Jeżeli miejsce jest aktywne to będę wdzięczny za info gdzie dokładniej ich szukać

 

działa prężnie.

Tu masz mapkę dojazdową:

http://mapa.targeo.pl/Myjnia-samochodowa-Poznan~4439244/Myjnia-samochodowa/adres

Dzięki wielkie. Szukałem w nieco innym rejonie osiedla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Trochę odkopię temat.

1. Czy w ostatnim czasie pojawiły się w Poznaniu bądź okolicach tutaj miałbym na myśli rejony blisko Szamotuł jakieś myjnie, miejsca do samodzielnego bezstresowego mycia?

2. Ktoś coś wie o wolnych garażach nadających się do przeprowadzenia korekty lakieru?

Za każdą pomoc baaardzo dziękuję. :ad:

Pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż mógłbym użyczyć ale pod moim nadzorem, ponieważ nie jest mój, prąd jest, wody brak, może byc troche ciasno.

Ja myje na BP przy Czerwonej Torebce na Franowie, mniejszy ruch niż w mieście ale i tak czasem kolejki się robią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż mógłbym użyczyć ale pod moim nadzorem, ponieważ nie jest mój, prąd jest, wody brak, może byc troche ciasno.

Ja myje na BP przy Czerwonej Torebce na Franowie, mniejszy ruch niż w mieście ale i tak czasem kolejki się robią..

Jeśli nic więcej blisko mojego miejsca zamieszkania nie znajdę to będę się kontaktował.

 

https://maps.google.pl/maps?q=52.381461,16.955788&num=1&t=h&z=19

Nic się nie zmieniło... poza ceną (8zł za stanowisko) - można podjechać, myć na spokojnie tak długo jak potrzeba i nikt nie robi problemów.

Będę musiał sprawdzić. Dzięki wielkie za pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
https://maps.google.pl/maps?q=52.381461,16.955788&num=1&t=h&z=19

 

Nic się nie zmieniło... poza ceną (8zł za stanowisko) - można podjechać, myć na spokojnie tak długo jak potrzeba i nikt nie robi problemów.

Przecież to koci skok ode mnie i ja o tym nie wiedziałem ?

Widziałem że tam jest myjka ale nie wiedziałem że można samemu myć auto.

Khot korzystasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - myjnia na AK działa i ma się świetnie :)

Ze swojej strony odradzam jeżdżenie na samoobsługę na BP koło McD na Żegrzu. Byłem jakiś czas temu i przybiegł do mnie jakiś dziad ze stacji, że będę płacił karę za zanieczyszczanie ścieków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też polecić myjnie samoobsługową w Swarzędzu...Nowo otwarta myjnia Carwash na ul.Wrześińskiej..Pogadałem z właścicielem i wieczorkami jak nie ma kolejek to można podziałać własnymi zabawkami..Na zimę jest nawet 1 miejsce zamknięte gdzie można w cieple ogarnąć auto na bezdotyku :D Do tego opcja pianownicy więc czego więcej chcieć :-] Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Również polecam myjkę w Swarzędzu.

A to, że można samemu to dobra wiadomość. Ja tam zawsze ok 6, przed pracą śmigam, żeby na spokojnie umyć. Dobrze wiedzieć, że można ze swoim sprzętem. Zawsze miałem obawę czy ktoś nie wyjdzie i czegoś tam nie powie, ale dotąd się nie zdarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.