Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem do domu i plecy mnie bolą od tego stania :D W końcu jakiś porządny spot odbył się u nas. Zakupy w Tesco też zrobione.

 

Następny spot trzeba chyba ogarnąć gdzieś w cieplejszym miejscu bo może być już chłodno. Właściwie to można już planować bo żeby to dobrze zgrać to i tak z miesiąc potrzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za 4 h :D 7 osób to przełom

 

W sumie to 6 osób, bo jedna się podłączyła niezapowiedziana :D

 

Ale mimo wszystko frekwencja rekordowa, mam nadzieję że w przyszłości nie będzie spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzebałem dzisiaj wnętrze Astry 1 generacji, jutro muszę nałożyć dressing bo dzisiaj już za ciemno było. Jak się wyrobię w dobrej porze to będę do niego dzwonił bo robi tego Mietka pewnie kilkaset metrów ode mnie na Wyszogrodzkiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jakieś spotkania są planowane w bydgoszczy ? można coś zorganizować . Spotkać się pogadać powymieniać opiniami oraz potestować różne produkty. Przydało by się coś takiego w bydgoszczy w miare legularnie. jakieś sugestie pomysły ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to fajnie :) też widziałem ten post. Z tym że to tam tego pytania mogłem napisać czy ktos w wolnych chwilach i jeśli ma szeroki asortyment różnych produktów to czy by chciał powymieniać się i na miejscu sam bym zobaczył jak ktoś co ma ciekawego z woskówo. Chodzi o to że kosmetyków samochodowych jest cała masa a ja mam sprowadzone z zagranicy które stosuje już od dawna oczywiście jestem zadowolony. A chciałbym zobaczyć jeszcze inne produkty. Szkoda że nie ma takich zlotów jak aut gdzie co tydzień ludzie się zjeżdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlCapone88, co tydzień żeby robić spoty to nas troszkę za mało. Ale jest plan robienia ich regularnie w połowie miesiąca.

 

Jakie produkty chciałbyś zobaczyć? Napisz, może ktoś ma w swojej kolekcji i zabierze na przyszłego spota, który tak jak napisał Artih, ma się odbyć około 14 listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty chodzi mi o coś konkretnego z wyższych półek lub coś minimalnie colinite ,porbooy itp. meqiuars , ( to przykłady od czego zacząć ) . Ja mam bardzo wiele różnych produktów sprowadzonych z zagranicy które są stosowane w salonach samochodowych. Np. DiamondBrite, Supagard, Autoglym,PureGuard oraz wiele innych są to głównie powłoki ochronne na rok lub 3 lata. i nawet 6lat. ogólnie jestem osobiście zadowolony i stosuje to już długo . jestem też ciekaw kilku innych firm i też je ściagnąć z zagranicy przy okazji. ( wiadomo cenowo lepiej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.