Skocz do zawartości

Idealna korekta...co wybrac??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym przeprowdzic kompletna korekte lakieru w moim srebrnym(LB7Z) vw bora.Mam mozliwosc skorzystania z takim kosmetykow:

 

-Meg. #105

-UC

-AG SRP

-AG PR

-Scratch 2.0

-DC2

-glinka BH

-Meg. speed detailer nxt

-IPA

-Meg DC carnauba wax

-Meg nxt2 wax

-colli 476

-Szampon nxt 2.0

-szampon AG cond.

 

DAS6 pady: cutting- polishing- finishing

niezliczona ilosc microfibr:) rekawica meg.

 

 

Czytalem forum lecz duzo jest roznych opini....A wiec czy moglby mi ktos powiedziec ktore srodki wybrac ewentualnie jakich bym potrzebowal a ktorych nie ma wypisanych.Oraz w jakiej kolejnosci je stosowac..Z gory DZIEKUJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym przeprowdzic kompletna korekte lakieru w moim srebrnym(LB7Z) vw bora.Mam mozliwosc skorzystania z takim kosmetykow:

 

-Meg. #105

-UC

-AG SRP

-AG PR

-Scratch 2.0

-DC2

-Glinka BH

-Meg. speed detailer nxt

-IPA

-Meg DC carnauba wax

-Meg nxt2 wax

-Colli 476

-Szampon nxt 2.0

-szampon AG cond.

 

DAS6 pady: cutting- polishing- finishing

niezliczona ilosc microfibr:) rekawica Meg.

 

 

Czytalem forum lecz duzo jest roznych opini....A wiec czy moglby mi ktos powiedziec ktore srodki wybrac ewentualnie jakich bym potrzebowal a ktorych nie ma wypisanych.Oraz w jakiej kolejnosci je stosowac..Z gory DZIEKUJE.

 

nie wiem czy to będzie idealna korekta bo od środków użytych nie zależy 100% efektu końcowego a umiejętności.

DAS6 - to będzie najsłabsze ogniwo, chociaz jesli jestes początkujący to może i lepiej ;)

 

btw wiesz w ogole do czego śa ww produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec jesli moze byc to czekam na das6 i bede dzialal:) Z racji tego ze jestem poczatkujacy kupilem das6 jak dojde do wprawy napewno bedzie rotacja:)

 

Dziekuje za pomoc :)

 

[ Dodano: 23 Lipiec 2011, 22:12 ]

:good: Chociaz 105 i UC to właściwe pasty o podobnej gradacji... Zastosowałbym bardziej 205 lub Swirl"x do wykończenia. A jeszcze lepiej jakbyś nabył pasty Manzerny. FG500 i FF3000 ;)

 

 

No niestety bede juz uzywal to co mam...i tak juz majatek wydalem na ten arsenal;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.