Jump to content

Sonax Auto Politura


Recommended Posts

sonax_auto_politura_s.jpg

 

=> http://www.autokosmetyki.pl/sonax_auto_ ... ,p470.html

 

Niska cena i widoczny efekt. Preparat subtelny w działaniu, ładnie pachnie, płynna konsystencja. Łatwy w nakładaniu, nie brudzi tworzyw. Usuwa utlenioną warstwę lakieru, wieloletni brud, jednocześnie nie pozwala niczego "zepsuć".

 

Do zadbanych lakierów polecam np. zestaw Meguiar's, do mocno zniszczonych maszynę, ale w przypadku budżetowego zestawu ww. politura daje niezłe efekty. Efekty działania regeneratora:

 

394ffe55.jpg

 

0beac196.jpg

 

63f1a4cb.jpg

 

c291dd6f.jpg

 

f3a15949.jpg

 

8354c03b.jpg

 

cdef0cfa.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powiem szczerze, że byłem zaskoczony tą polirurą. Zrobilem sobie ostatnio ponowną polerkę maski (farecla G3+G10), bo poprzednio troche spaprałem sprawę (chyba dlatego, że maskę zostawiłem na koniec i konczył się dzień :/ ), po umyciu, bez żadnych środków wyglądała bardzo dobrze, po glince+QD jeszcze lepiej, ale znalazłem w garażu buteleczkę z politurą jeszcze z poprzedniego sezonu i postanowiłem wykorzystać. Wtarłem w połowę maski i powiem, że pięknie wyciągnęła głębie czarnego koloru (niestety nie pomyslałem o zdjęciu). Za tą cenę jak najbardziej polecam.

Link to comment
Share on other sites

chyba mam tą politurę i jakąś pastę nabłyszczającą sonaxa (pasta w niebieskiej puszcze). Jeśli ktoś chce to oddam, bo ja raczej nie będę używał, więc po co ma stać. Jeśli ktoś zainteresowany to priv proszę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
A używał ktoś z Was politurę regeneracyjną w takiej samej butelce Sonaxa?

Ja to mam jest w identycznym opakowaniu i nazywa się "sonax lack reiniger" jest to jeden z nielicznych produktów Sonax'a z których jestem w 100% zadowolony, ładnie usuwa zmatowienia/mgiełkę z lakieru i drobne ryski, efekt zostaje, a nie znika po pierwszym myciu, po testach stwierdzilem, ze jest to produkt bardzo podobny do Meguiars deep crystal paint cleaner, więc moge polecić..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.