Skocz do zawartości

Renault 19 czerwona......


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pierwsza myśl gdy usłyszałem co to "eh...serio?"

Ale co tam,starszy miły Pan widocznie zżyty bardzo z autkiem więc pomogę.

Od początku wiedziałem że to będzie budżetowy projekt i nie myliłem się,ramy finansowe mocno ograniczone.

Początkowo nosiłem się z zamiarem zapodania jakiegoś AIO ale nie to nie ja :)

Jedziemy z 3 kroki 3m.

Najgorsza była maska polakierowana w baranka przez wściekłego malarza.Ratunkiem tylko papier.

Generalnie auto jak się można spodziewać nie ciekawe, z takich o których nic się nie pisze.

Zobaczymy co z tego będzie pomyślałem i zabrałem się do pracy.

Niestety tym razem mało zdjęć ponieważ moje dodatkowe ręce od oklejania itp dziś zastrajkowały i musiałem sobie jakoś z żonglerką radzić sam.

Z resztą i tak nie ma co dokumentować a relację wrzucam pro forma...

Sztukę dla sztuki czas rozpocząć :)

 

Co i czym:

-Tenzi neutral

-Tenzi Truck

-APC Atas

-Tar remover

-3 kroki 3m pady 3m

-AION

-TW Ice

-TW PEG

-Meg's Endurance

-Candivetro

-akcesoria.....

 

 

 

 

 

 

Takie autko dostałem

zdjcie0779b.jpg

zdjcie0780g.jpg

zdjcie0781.jpg

zdjcie0782.jpg

zdjcie0783.jpg

zdjcie0784z.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myjemy

zdjcie0785j.jpg

zdjcie0786.jpg

zdjcie0787.jpg

zdjcie0788.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś się dzieje.....

zdjcie0789c.jpg

zdjcie0790.jpg

zdjcie0791b.jpg

zdjcie0792.jpg

zdjcie0793.jpg

zdjcie0794k.jpg

zdjcie0795.jpg

zdjcie0796d.jpg

zdjcie0797.jpg

zdjcie0798t.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maska tragiczna

zdjcie0799s.jpg

zdjcie0800f.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po korekcie przed siuwaxem

zdjcie0801c.jpg

zdjcie0802.jpg

zdjcie0803m.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykończenie

zdjcie0804x.jpg

zdjcie0805l.jpg

zdjcie0806l.jpg

zdjcie0808b.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I nadszedł deszcz

zdjcie0809a.jpg

zdjcie0810.jpg

zdjcie0811q.jpg

zdjcie0812.jpg

zdjcie0813z.jpg

 

 

 

 

 

Właściciel zadowolony i to się liczy.Autko o zerowej aparycji i zachęcie ale praca to praca :)

Mam nadzieję że odżyło cokolwiek.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca :D jak zwykle zresztą. Jedna z tych renówek z duszą, które zawsze mi się podobały. "Stary ale jary" i to się liczy.

 

Początkowo nosiłem się z zamiarem zapodania jakiegoś AIO ale nie to nie ja
Achillesa :mrgreen:

 

Ps. CarLack na szybach spisuje się świetnie. Trudny w aplikacji, ale warto :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, Achilles no załatwiłbym ją w 4 godziny hehe ale nie.....

Co do Carlack to mam dreszcze jak pomyśle :P

 

Hehe, ale efekt super. Może sie podniecam bo nigdy nie używałem tego typu produktów i może są inne, lepsze. Ale CL robi wrażenie i świetnie daje radę na trasie. W mieście trochę gorzej, ale kazdy produkt ma inna specyfikację. Mogłeś cyknąć fotkę wnętrza 19'tki. Szkoda, że dziadzius nie skusił sie na detailing wnetrza.

 

Ps. Jak tam "blondyna" od A4? Bo sądząc po 19'stce to wypadł fryzjer albo kosmetyczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyraźnie odzyło ;) , fajnie, że dziadek zdecydował się oddac w twoje ręce 19 bo to fajne, tanie autko :). Nie wiem czemu ale te starsze francuzy tak mi się podobają :D (19, pierwsze clio, Xantia, Xm itp) jakos kojażą mi się z duzym komfortem. W fotelach xanti siedziało się wygodniej niz na kanapie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyraźnie odzyło ;) , fajnie, że dziadek zdecydował się oddac w twoje ręce 19 bo to fajne, tanie autko :). Nie wiem czemu ale te starsze francuzy tak mi się podobają :D (19, pierwsze clio, Xantia, Xm itp) jakos kojażą mi się z duzym komfortem. W fotelach xanti siedziało się wygodniej niz na kanapie :mrgreen:

 

Mam to samo ;) świetne samochody z duszą, prawdziwe francuzy. Brat miał kiedyś Renault 21 Nevada i choć miałem wtedy dopiero 12 lat to pamiętam do tej pory ten samochód, wygodny jak diabli, do tego podobał mi się z wyglądu. Nowe francuzy to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe francuzy fakt wyglądają nadal pięknie ale juz praktycznie ze starszymi łączy je tylko znaczek i pochodzenie :( . Dobrze, że te nowsze jeszcze mają hydro-pneumatyczne zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogólnie jest tendencja do robienia twardszych aut. I zaczęło się mniejwięcej na Mondeo mk3 :) Jeszcze C5 mojego wuja z okresu mk3 była miękka nawet na ustawieniach Sport.

No to poleciałeś pan teraz po całości ;) A słyszałżeś pan jaki model zapoczątkował new edge design, jaki model był pierwszy wypuszczony już nie chcę pisać w tym klimacie ale powiedzmy w linii ..? I jeszcze - które marki samochodów wzorowały się na fordzie i new edge design wytłaczając na swoich modelach wypukłe maski, ostre reflektory i szybkie długie linie wzdłuż nadwozia ? Nic dziwnego, że gruby mimo, że ma RSa mk II ślini się na mk I bo każdy normalny posiadacz Foki tak ma. Po prostu-od tego się zaczęło, a że motoryzacyjne lata, zwłaszcza w PL lecę niemiłosiernie szybko ciężko się temu dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział fanatyk Focusa :)

Poza tym co ma stylistyka do tendencji do twardszych zawieszeń? ;)

 

A to,że twardsze zawieszenia zaczęły się od Foki a nie od mundka :P Oczywiście jest to zdanie fanatyka Focusa :) ale koniec już OT bo się modek wkurzy. Fajna Renata :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.