Skocz do zawartości

AR 147, 2002, czerwień.


ulik87

Rekomendowane odpowiedzi

Napracowałeś się przy tym aucie - było co robić, ale widać na zdjęciach że było warto :good: . A ja mam pytanie na temat auta: długo je masz? jak się sprawuje ogólnie - jakieś usterki itp?

 

Dzięki ;)

 

Co do auta, post przed Twoim napisałem, że paść nie należy do mnie :D

A z alfami to jak się trafi, z reguły trzeba włożyć kilka klocków po zakupie.

W 147 (więc i pewnie w 156) TS, wymiana alternatora jest bajecznie popierdzielowana.

Nie życzę tego nikomu. No i Twin Sparki chyba ogólnie mają słabą opinię.

Ale zawsze można swapnąć na 2,5 lub 3,0 V6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. 147-ka miała przekładaną tapicerkę? Fotele są od wersji TI :) Czy na uchwytach i plastikach koło przełączników do szyb jest jeszcze taka gumopodobna warstwa? U mnie jest to porysowane i brzydko wygląda a jak potraktowałem te uchwyty APC to się strasznie kleją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. 147-ka miała przekładaną tapicerkę? Fotele są od wersji TI :) Czy na uchwytach i plastikach koło przełączników do szyb jest jeszcze taka gumopodobna warstwa? U mnie jest to porysowane i brzydko wygląda a jak potraktowałem te uchwyty APC to się strasznie kleją :(

 

Wiesz co, w sumie zastanawiałem się, czemu przy skórzanych fotelach, podłokieć i boczki drzwi nie są w wyprosiakowane.

Więc pewnie ktoś rzeźbił ;)

Tak, na uchwytach i plastikach jest gumowana warstwa. Używałem APC w rozcieńczeniu 1:10 i też delikatnie się "kleiły", dlatego bardzo delikatnie wysuszałem je mikrofibrą, nie wywierając nacisku. Oczywiście po wysuszeniu już się nie kleiły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.