Jump to content

Patent na pędzel


Recommended Posts

Zawsze denerwowało mnie że pędzle z drewna przyjmują brud, lakierować za bardzo nie ma sensu ze względu na małą żywotność pędzli. Dziś w elektrycznym wpadła mi w ręce rurka termokurczliwa ( koszt 1zł - dł. 1 m) i po podgrzaniu świetnie leży na pędzlu.

Małym kosztem można uzyskać fajne zabezpieczeni.

Może komuś się przyda, chyba że tylko mnie to denerwuje :kox:

Jak dorwę aparat wrzucę fotkę jak to wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

haha też mnie to zawsze denerwowało. Ostatnio sobie nawet papierkiem ściernym przeleciałem wszystkie dla poprawy wygladu ale na długo to pewnie nie starczy. Teraz chociaż wiem co na to poradzić;d :good::good::good: Myślałem że tylko ze mną coś nie tak :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

clhseba, dzięki za fotki :good: - dokładnie o coś takiego mi chodziło a sam jakoś nie mogę się zorganizować i pstryknąć .

crystaldetail, są są ale patrząc na relacje użytkowników to większość używa jednak drewnianych które się brudzą. A tu w prosty i tani sposób możemy zabezpieczyć pędzle.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno lepszy efekt wizualny ale takiego lakieru nie kupisz w sklepie za rogiem i za taką cenę. W dodatku lakierowanie jest bardziej czasochłonne, śmierdzi itp. Ale każdy robi tak jak lubi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Na pewno lepszy efekt wizualny ale takiego lakieru nie kupisz w sklepie za rogiem i za taką cenę. W dodatku lakierowanie jest bardziej czasochłonne, śmierdzi itp. Ale każdy robi tak jak lubi

Dla prawdziwego detailera nie powinno stanowić to nawet najmniejszego problemu. Ja nie uznaję kompromisów i robienia czegoś na pół gwizdka.

Link to comment
Share on other sites

Twierdzisz, że wszyscy użytkownicy którzy nie lakierują sobie pędzelków lakierem jachtowym nie są "prawdziwymi" detailerami ? To chyba chodzi o serce do tego co robimy, a ja jakoś wolę podziałać coś przy samochodzie niż bawić się w lakierowanie pędzli.

Link to comment
Share on other sites

Twierdzisz, że wszyscy użytkownicy którzy nie lakierują sobie pędzelków lakierem jachtowym nie są "prawdziwymi" detailerami ?

 

Pozwole odpowiedzieć sobie za Arekkaz, gdyż jak jego intencje odebrałem inaczej. Obstawiam że chodziło koledze o to, że PRAWDZIWY detailer jest detailerem w każdej dziedzinie związanej z samochodowem czyli: narzędzia, kosmetyki, garaż itp. A widaomo u Nas sporo rzeczy robi sie przerost ( tak samo sie kupuje nie raz, tzn kupimy i nawet nie zastosujemy a juz kupujemy next) i dopracowanie takich detali jak rączki od pędzla również o czymś tam świadczy :D A w skrócie mówiąc JAK SIE CHCE, TO SIE MA :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote="Arekkaz" oczywiście zgodzę sie z kolegą tylko po co od razu jachtowy ja pomalowałem zwykłym lakierem w sensie do drewna i też jest spoko a jeden machłem lakierem bezbarwnym z utwardzaczem jak malowałem felgi i też jest bardzo dobrze

a koledze za pomysł z koszulkami gratuluje pomysłu orginalnie :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.