Skocz do zawartości

Patent na pędzel


Checio

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze denerwowało mnie że pędzle z drewna przyjmują brud, lakierować za bardzo nie ma sensu ze względu na małą żywotność pędzli. Dziś w elektrycznym wpadła mi w ręce rurka termokurczliwa ( koszt 1zł - dł. 1 m) i po podgrzaniu świetnie leży na pędzlu.

Małym kosztem można uzyskać fajne zabezpieczeni.

Może komuś się przyda, chyba że tylko mnie to denerwuje :kox:

Jak dorwę aparat wrzucę fotkę jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

clhseba, dzięki za fotki :good: - dokładnie o coś takiego mi chodziło a sam jakoś nie mogę się zorganizować i pstryknąć .

crystaldetail, są są ale patrząc na relacje użytkowników to większość używa jednak drewnianych które się brudzą. A tu w prosty i tani sposób możemy zabezpieczyć pędzle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na pewno lepszy efekt wizualny ale takiego lakieru nie kupisz w sklepie za rogiem i za taką cenę. W dodatku lakierowanie jest bardziej czasochłonne, śmierdzi itp. Ale każdy robi tak jak lubi

Dla prawdziwego detailera nie powinno stanowić to nawet najmniejszego problemu. Ja nie uznaję kompromisów i robienia czegoś na pół gwizdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że wszyscy użytkownicy którzy nie lakierują sobie pędzelków lakierem jachtowym nie są "prawdziwymi" detailerami ? To chyba chodzi o serce do tego co robimy, a ja jakoś wolę podziałać coś przy samochodzie niż bawić się w lakierowanie pędzli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że wszyscy użytkownicy którzy nie lakierują sobie pędzelków lakierem jachtowym nie są "prawdziwymi" detailerami ?

 

Pozwole odpowiedzieć sobie za Arekkaz, gdyż jak jego intencje odebrałem inaczej. Obstawiam że chodziło koledze o to, że PRAWDZIWY detailer jest detailerem w każdej dziedzinie związanej z samochodowem czyli: narzędzia, kosmetyki, garaż itp. A widaomo u Nas sporo rzeczy robi sie przerost ( tak samo sie kupuje nie raz, tzn kupimy i nawet nie zastosujemy a juz kupujemy next) i dopracowanie takich detali jak rączki od pędzla również o czymś tam świadczy :D A w skrócie mówiąc JAK SIE CHCE, TO SIE MA :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[quote="Arekkaz" oczywiście zgodzę sie z kolegą tylko po co od razu jachtowy ja pomalowałem zwykłym lakierem w sensie do drewna i też jest spoko a jeden machłem lakierem bezbarwnym z utwardzaczem jak malowałem felgi i też jest bardzo dobrze

a koledze za pomysł z koszulkami gratuluje pomysłu orginalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.