Skocz do zawartości

Honda CRX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcia zdjęciami, ale filmik robi niezłą robotę. Wygląda to tak, jakby pewne czynności wykonywane były w takt muzyki: mycie felgi pędzlem, spryskiwanie listwy bocznej, nadkola no i to nakładanie wosku rękoma :good: . Często zmiana muzyki = pokazanie nowego elementu. Polecam obejrzeć filmik kilka razy i zagłębić się w szczegóły. Super relacja, świetna robota. :good: :good: :good:

PS

Podziękowania dla pewnego kolegi na zwrócenie uwagi na tą relacje ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, i to chodziło. Nad filmem kolega siedział dłuższy czas. I nie jest to kilka zwykłych ujęć zlepionych chaotycznie w całość.

 

Druga część jest zależna od wyników głosowania w konkursie :D:D

 

Gdyby ktoś jeszcze nie widział filmiku z tej relacji to w moim podpisie jest do niego link :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filim super projekt też rewelacyjny.

 

się zastanawiam co to za super statyw albo jaka to profesjonalna ręka nagrywa takie filmy :):):)

 

życzę by Honda przetrwała jak najdłużej :) a w takich rękach będzie napewno jej najlepiej

gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zazdroszczę.....czasu. Zawsze robiąc auto koncentruję się na robocie i czasie, nigdy nie mogę tak się odpiąć by walnąć sporo fotek z każdego etapu. Albo musze przyjmować auta na znacznie dłużej, albo potrzebuję jakiegoś helpera. Teraz też czekają relacje, których nawet nie mam czasu opracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała fotorelacja jak i film to mocny spontan bo tylko w wolnej chwili nagrywałem/fotografowałem co sie dało, ważniejsze było auto i to aby skończyć w 2 dni... Mam nadzieję że trafi się jeszcze coś do filmowania, od dawna siedzi mi w głowie większa produkcja... :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może nie jest to up związany z detailingiem, ale... Musiałem się z czymś rozstać na rzecz czegoś innego. I Honda poszła w...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.. w DÓŁ :D

 

IMG_7329.jpg

 

IMG_7350.jpg

 

IMG_7325.jpg

 

Zdjęcia podglądowe. Lepsze, na których coś widać mam nadzieję, że wkrótce 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sentyment do tego auta jako mojego pierwszego, szkoda tylko że środek i jego wykończenie to jakiś dramat, większość spotykanych crxów dzisiaj to szpachel z wydechami wielkości wiaderka... fajnie że dbasz o już kawał motoryzacyjnej historii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To również jest moje pierwsze auto. Środek mi się w tym aucie bardzo podoba i nigdy w życiu bym go nie nazwał dramatem :shock: W sumie to niewiele mam w środku... Ale boczki drzwiowe + wykończenie deski we flocku. Mistrzostwo! A auto z 90'.

 

Mimo, że auto stoi pod kołderką to... dostrzegłem, że w blasku słońca jednak się przykurzyło. Także lecę po kosmetyki i szuru buru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkońcu adii, znalazł czas i zrobił porządne zdjęcia. Auto na bieżąco myte, odkurzane i inne codzienne zabiegi. Niedługo idzie w odstawkę do garażu i już czekam na wiosnę, żeby go ponownie, gruntowanie wyczyścić. Na chwilę obecną auto wygląda tak:

 

CRX9.jpg

 

CRX1.jpg

 

CRX4.jpg

 

CRX3.jpg

 

CRX8.jpg

 

CRX2.jpg

 

CRX6.jpg

 

crx51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.