Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Mialby ktos moze do odlania, odsprzedania Sonaxa Bsd ?

 

Na Ceglanej w Katosach masz 750ml po 25zł ;)

 

czyli 5L okolo 166 zloty ... drozej niz u partnerow :)

 

[ Dodano: 23 Maj 2014, 21:47 ]

Wreszcie mam czym myć, niech się tylko dorwę :ad:

 

Ponoc w tym tyg pogoda ma byc fatalna... to bedzie co myc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mam co myć... na szybie i pięknym pyszczku krwawa miazga, jakby człowieka zjadł :cry: chyba jutro psiknę i spłuczę te zwłoki, na białym lakierze wygląda to obrzydliwie.

 

Że też nie umiem jeździć miedzy owadami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 5L okolo 166 zloty ... drozej niz u partnerow

 

Nie pytałem o 5L , bo chyba by mi do końca życia zeszło ... trza podjechac i spytać ile kosztuje 5L , bo jeśli u "partnerów" 750ml BSD kosztuje 38zł , to przelicznik bańki też będzie na bank korzystny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A tak +- to jest co tydzień, co dwa, co miesiąc? I jak rozumiem miejsca też są różne, tak?

 

ogólnie co tydzień jak się ekipa zbierze :)

Prześledź ostatnie 10 podstron. Mapka link wszystko jest ;)

 

[ Dodano: 23 Maj 2014, 23:12 ]

czyli 5L okolo 166 zloty ... drozej niz u partnerow

 

Nie pytałem o 5L , bo chyba by mi do końca życia zeszło ... trza podjechac i spytać ile kosztuje 5L , bo jeśli u "partnerów" 750ml BSD kosztuje 38zł , to przelicznik bańki też będzie na bank korzystny ;)

 

Ja juz koncze 4 litr ;)

 

[ Dodano: 23 Maj 2014, 23:14 ]

czyli 5L okolo 166 zloty ... drozej niz u partnerow

 

Nie pytałem o 5L ,

 

Spytaj proszę jak będziesz przy okazji, ja juz rzadko tamtędy jeżdżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z racji że nie monitoruje wszystkich topiców 24/7 , można prosić o PW jeśli zostanie ustalony termin jakiegoś spotkania ? :)

Z chęcią bym wpadł i zobaczył na żywo jak mało jeszcze wiem :D

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie monitoruje wszystkich topiców 24/7 , można prosić o PW jeśli zostanie ustalony termin jakiegoś spotkania ?

 

Monitoruj zatem tylko ten, kliknij "Śledź odpowiedzi w tym temacie" i same będą Ci maile przychodzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie monitoruje wszystkich topiców 24/7 , można prosić o PW jeśli zostanie ustalony termin jakiegoś spotkania ?

 

Monitoruj zatem tylko ten, kliknij "Śledź odpowiedzi w tym temacie" i same będą Ci maile przychodzić. ;)

 

Podziękował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moj koszyk zamkne dopiero za jakis czas

W "naszym sporcie" pewnikiem jest, że koszyk nigdy nie jest zamknięty. :-] Zawsze dochodzi coś nowego, i nowego, inoowego, i nowego.... :D

 

Skoro zapraszam na wspólne testowanie, znaczy, że towar testowy dostarczam ja :P8-)

... a druga osoba udostępnia furę, i ewentualnie konkurencyjny kosmetyk jeśli chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, duraglosów widzę od groma, ale tego do "czyszczeniA" gumy -( 701 chyba) nie widze. ;)

 

Domel, przeczysc piaste drucianką i liźnij sobie delikatnie smarem grafitowym, nie miedzianym, śruby dokręć własnoręcznie i następnym razem nie powinno byc problemów. U mnie całą zimę tak przejezdzily, ani razu nie zdejmowane i przy przesiadce na letniaki nie bylo ani grama problemu z kołami.

8-)

 

A tak w temacie to moze by tak jutro jakiś spocik ? :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zawszę daję kapkę jakiegoś smarowidła które mam pod ręką najszczęśniejszej smar lub wazelinę zapobiega to właśnie efektowi zapieczenia. Wydaje mi się że kobyłkę dałeś za blisko koła dlatego próg uległ uszkodzeniu teraz zabezpiecz miejsce barankiem lub inną konserwacją przed wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.