Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
...ale ważne, że autko czyste.

Obrazek

 

Witam. Mówisz i masz. Co prawda na drugi dzień po umyciu... liczy się? :)

Obrazek

 

Dzis troche podpicowalem auto. Szczególnie plastiki zewnętrzne i wewnętrzne posmalcowalem sobie Megs'em.

 

Ale widziałem pogode na nadchodzące 3 dni ... jedna wielka masarka deszczowa sie szykuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ja odradzam, logicznie na to patrząc zobacz ile kosztuje czynnik do klimatyzacji, to dowiesz się że to co oni oferują jest za darmo. Sam czynnik tyle kosztuje. Więc gdzieś musi być jakiś haczyk. Odradzam.

 

1) 39 zł zamiast 170 zł za serwis klimatyzacji, odgrzybianie i uzupełnienie czynnikiem chłodzącym do 100 g,

 

100g to np 1/7 tego co wchodzi w focusie do klimy. Nie pamietam ile placilem ostatnio ale cos chyba 10-20 za 100g takze do tych 39 trzeba doliczyc jakies 80 dych.

Odgrzybianie ? wsadza ozonator i tyle ...

 

Jak chcesz profesjonalny zaklad od klimy to w Będzinie mamy taki. Pelny przeglad, czyszczenie, nabicie etc 200 PLN. Znana i ceniona firma w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie jest pytanie na ten temat, za co przepraszam z góry jak mało który, ale u którego z partnerów forum można zakupić kosmetyki w najbardziej atrakcyjnych cenach? Już wiem, co chcę, ale nie wiem gdzie kupić :D

 

Takie produkty chce kupic:

 

 

GYEON Q2M WetCoat 500ml

 

Valet PRO Snow Foam Combo 1l

 

Valet PRO glinka średnio agresywna 100g

 

TENZI Prix 1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wiem, że to nie jest pytanie na ten temat, za co przepraszam z góry jak mało który, ale u którego z partnerów forum można zakupić kosmetyki w najbardziej atrakcyjnych cenach? Już wiem, co chcę, ale nie wiem gdzie kupić :D

 

ceny sa raczej identyczne. Zalezy od tego jaka ty masz znizke, od asortymentu sklepu (ja wybieram glownie sklepy gdzie moge kupic wszystko za jednym strzalem a nie rozbijac sie na kilka koszykow i placic osobno za przesylke), od Twoich preferencji.

Wszyscy partnerzy forum to profesjonalisci i z kazdym robi sie profesjonalne tranzakcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W detailershop sa wszystkie właśnie. Ale nie wiem, czy oferują jakieś zniżki dla forumowiczów?

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=39 w kazdym z tych podfor jest temat dystrybutora czy oferuje znizki :)

 

[ Dodano: 15 Maj 2014, 21:21 ]

 

Takie produkty chce kupic:

 

 

GYEON Q2M WetCoat 500ml

 

Valet PRO Snow Foam Combo 1l

 

Valet PRO Glinka średnio agresywna 100g

 

TENZI Prix 1L

 

Nie wiem czy jest sens inwestowac w gyeon'a .. kup lepiej Sonax BSD - nawet lepszy i trwalszy efekt. Produkt ciezki do zdarcia :)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... e+detailer

 

Piana ok. Ale masz pianownice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSD kupisz w Katosach na Ceglanej w Sonax za 25zł :good: Resztę kawałek dalej w mrclenerze na Huberta na dokupisz i nawet na hasło KA dostajesz 5% rabatu :-] ...aczkolwiek radzę wcześniej zadzwonić lub wysłać emaila z zamówieniem , bo nie zawsze stan w sklepie internetowym jest aktualny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=39 w kazdym z tych podfor jest temat dystrybutora czy oferuje znizki :)

 

[ Dodano: 15 Maj 2014, 21:21 ]

 

 

 

Nie wiem czy jest sens inwestowac w gyeon'a .. kup lepiej Sonax BSD - nawet lepszy i trwalszy efekt. Produkt ciezki do zdarcia :)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... e+detailer

 

Piana ok. Ale masz pianownice ?

 

Uparłam się na gyeon'a, chciałabym go przetestować. Nie jest jakoś tragicznie drogi. Pianownicy jeszcze nie mam, kupie sobie marolexa i albo przerobie, albo tak będę pryskać, jak jest. na tej pianie jest napisane, że można ją stosować i w pianownicach i w zwykłych opryskiwaczach.

Oglądałam te tematy od partnerów, ale strasznie dużo ich do czytania i odwiedzania sklepów internetowych, już oczopląsu dostaję :D

 

Ale spróbuję zerknąć do tego poleconego w Katowicach.

 

Edit:

Zerknęłam, nie mają Gyeon'a w mrCleanerze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupie sobie marolexa

 

gdzie kupujesz, bo powiem szczerze też się przymierzam :D myślałem w sumie nad opryskiwaczem z Castoramy, coś takiego:

opryskiwacz kompresyjny Casto ale czy jest sens ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

kupie sobie marolexa

 

gdzie kupujesz, bo powiem szczerze też się przymierzam :D myślałem w sumie nad opryskiwaczem z Castoramy, coś takiego:

opryskiwacz kompresyjny Casto ale czy jest sens ?? :D

 

marokexy sa w Obi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie sobie marolexa

 

 

 

marokexy sa w Obi

 

Czyli jak wyjedziesz z Mrcleanera , to dosłownie po drugiej stronie ulicy masz Obi . Oczywiście o ile chcesz się bawić w ok 15zł zysk i przerabiać marolexa ...wolałbym już kupić pianownicę Epoca 2L .

 

Co do geyona ...Twój wybór ale BSD "robi to" lepiej i jest 3x tańszy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie sobie marolexa

 

 

 

marokexy sa w Obi

 

Czyli jak wyjedziesz z Mrcleanera , to dosłownie po drugiej stronie ulicy masz Obi . Oczywiście o ile chcesz się bawić w ok 15zł zysk i przerabiać marolexa ...wolałbym już kupić pianownicę Epoca 2L .

 

Co do geyona ...Twój wybór ale BSD "robi to" lepiej i jest 3x tańszy! ;)

 

W OBI marolexy sa za 43 zł, a Auchan widziałam za 56. Epoca kosztuje 70

http://sklep.beps.pl/epoca-tec-one-foam ... p-758.html

Róznica w cenach nie jest rzeczywiście imponująca, zwłaszcza, że trzeba dokupić niebieska końcówkę herbicydową. Pomyślę. Może wystarczy mi sam spryskiwacz bez przeróbek i też spełni swoja funkcję?

 

A co do sonaxa, piszą, że trzeba go pryskać na suchy samochód i natychmiast wypolerować. Gyeon'a psika się na mokro i spłukuje. Nie to, żebym była leniwa, ale mam w planie porządne mycie i woskowanie przed... więc mogłabym rano skończyć połamana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, koszyczek już przygotowany, teraz czekam na 30 zł rabatu od partnera. Nie było piany valet pro combo więc wzięłam neutral snow. Może być? Dodatkowo wyhaczyłam ręcznik do osuszania r222 w wyjątkowo korzystnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.