Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że bardzo miło się dziś spociliście, tudzież spotowaliście. Auteczka błyszczą jak psu nos. Szkoda, że mnie ominęło. Następnym razem się sprężę ;) Moje autko dalej brudne, jak nieboskie stworzenie. Jutro gdzieś pojadę się z nim popieścić ręcznie, z rękawicą z farfoclami, szamponikiem i kobiecym uczuciem. Na razie nie mam jeszcze czym go wysmarować po kąpieli, ale mam nadzieję, że fabrycznie czymś tam go zabezpieczyli i jeszcze chwile będzie w miarę bezpieczny przed ptasimi prezentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Widze, że bardzo miło się dziś spociliście, tudzież spotowaliście. Auteczka błyszczą jak psu nos. Szkoda, że mnie ominęło. Następnym razem się sprężę ;) Moje autko dalej brudne, jak nieboskie stworzenie. Jutro gdzieś pojadę się z nim popieścić ręcznie, z rękawicą z farfoclami, szamponikiem i kobiecym uczuciem. Na razie nie mam jeszcze czym go wysmarować po kąpieli, ale mam nadzieję, że fabrycznie czymś tam go zabezpieczyli i jeszcze chwile będzie w miarę bezpieczny przed ptasimi prezentami.

 

Jak potrzebujesz cos na szybko to do mrcleanera podjedź. W sobote maja do 14 chyba i Maciek dobierze Ci fajny zestaw :)

 

http://mrcleaner.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie pitheron, Domel, za spotkanie i możliwość wymienienia się spostrzeżeniami :)Domel, jestem Ci winny piwo za użyczenie pianownicy i mikrofibry! Mam nadzieje że spotkamy się w najbliższym czasie i tym razem domyje mojego brudasa :) Bo daleko mu do piękności :) jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że bardzo miło się dziś spociliście, tudzież spotowaliście. Auteczka błyszczą jak psu nos. Szkoda, że mnie ominęło. Następnym razem się sprężę ;) Moje autko dalej brudne, jak nieboskie stworzenie. Jutro gdzieś pojadę się z nim popieścić ręcznie, z rękawicą z farfoclami, szamponikiem i kobiecym uczuciem. Na razie nie mam jeszcze czym go wysmarować po kąpieli, ale mam nadzieję, że fabrycznie czymś tam go zabezpieczyli i jeszcze chwile będzie w miarę bezpieczny przed ptasimi prezentami.

 

jak chcesz czyms na szybko zabezpieczyc to spobuj BSD z Sonaxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów :)

Nie ma się co spinać, wszyscy mieli dobre intencje :good: i czuję się mile powitana w gronie.

Zajrzałam zameldować, że autko moje umyte własnoręcznie, ze szczególna troską o felgi. Psikacz autolandowy (fele zrobiły od nowości tylko 1600 km) spokojnie dał radę, a nic innego nie udało się naprędce kupić w markecie. W ruch poszedł miękki pędzelek i szmateczka od wewnątrz. Myślę, że wstydu nie będzie, jak zajadę do Was na kolejny myjka day.

Z ogrodowego węża niestety woda demineralizowana nie leci i widać sporo białych kropek, bo nie zdążyłam wytrzeć nim krople wyschły (trzecim okiem trzeba było kiełbasek na grillu pilnować), ale ważne, że autko czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 Czeladź kojarzę :D Łatwo mnie namierzyć bo auto na rej. RP jeździ, a jeszcze nie widziałem nikogo tutaj z moich stron :) Mieszkam tutaj od Stycznia, ale auto dopiero 2 tydzień jest i już korci.. :ad::o W takim razie - Do zobaczenia ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Grzegorz byles na tej myjce na Mikolajczyka w Sosnowcu ? Jechalem dzis do Fasion House. Widzialem jak kolesie myli auta. Tam jest piana czy mikroproszek ? Z daleka podchodzilo mi pod piane. Musze tam podjechac.

 

http://www.google.pl/maps/@50.267727,19.147611,3a,75y,105.79h,88.79t/data=!3m4!1e1!3m2!1spIT8xN-SOHimBHme_yPL3A!2e0

 

[ Dodano: 11 Maj 2014, 21:21 ]

M1 Czeladź kojarzę :D Łatwo mnie namierzyć bo auto na rej. RP jeździ, a jeszcze nie widziałem nikogo tutaj z moich stron :) Mieszkam tutaj od Stycznia, ale auto dopiero 2 tydzień jest i już korci.. :ad::o W takim razie - Do zobaczenia ! :good:

 

No to bede Cie szukal ;)

Wpadnij ma myjke do Będzina. z Pogoni masz rzut beretem

 

http://www.google.pl/maps/dir/50.2909377,19.1209935/Piastowska+29,+42-500+B%C4%99dzin/@50.3080796,19.0829477,7083m/data=!3m2!1e3!4b1!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x4716d0c0243fcbc3:0x133db50c51ca037d!2m2!1d19.1144617!2d50.3279749!3e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos 250ml Swissvax Pneu na zbyciu

Nas w Zagłębiu nie stać na taką awangardę :dontknow:

Co prawda na drugi dzień po umyciu... liczy się?

Nie, nie liczy się :P Fura musi być myta codziennie :mrgreen:

 

haha, statystyczny Polak to nawet własnych nóg codziennie nie myje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To i ja muszę się pokazać Panowie bo pytań mam dużo :D

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 13 Maj 2014, 20:13 ]

I Panie ;)

 

No jak Będzin to Twój obowiązek. :ad::good:

 

[ Dodano: 13 Maj 2014, 20:43 ]

Ma ktos 250ml Swissvax Pneu na zbyciu

Nas w Zagłębiu nie stać na taką awangardę :dontknow:

 

Chcialbym z testowac to cudo. Szczegolnie na aucie zony ;) to bylby dlugo dystansowy test ;) bo auto jest ciorane i myte raz na miesiac ;)

Jak przetrwa na oponach to wezme dla siebie:)

 

[ Dodano: 13 Maj 2014, 20:44 ]

...ale ważne, że autko czyste.

Obrazek

 

Witam. Mówisz i masz. Co prawda na drugi dzień po umyciu... liczy się? :)

Obrazek

 

Muszę zobaczyc z bliska ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.