Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Do zagłębiowskich kolegów (oczywiście przybysze z za Brynicy też mile widziani ;) ):

 

Jutro, tj. sobota 24.12 ok godz. 10:00 małe spotkanko wigilijne na myjni w będzinie za Biedronką. Domel będzie mył samochód a ja mu będę przeszkadzał :D

 

Będzie do przetestowania nowy produkt Geyon'a jak by ktoś chciał ;)

 

Kto chętny to wpadać :good:

 

 

Jutro jest wtorek 24.12.13r, z tego co mi mój kalendarz przedstawia, a nie sobota. :D

 

Jak będę miał czas to wpadnę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i Panie, potrzebuje wypożyczyć na 1-2 dni odkurzacz piorący. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc lub podpowiedzieć, czy są miejsca gdzie można wypożyczyć taki sprzęt?

 

Oczywiście zapłacę lub odwdzięczę się 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Jestem tutaj nowy ale jako, że lubię dbać o swoje autko (choć czasem fundusze nie pozwalają) chętnie bym do was wpadł tym bardziej, że mam blisko.

 

Może na miejscu ktoś mi doradzi co i jak mogę zrobić z moją "niunią" coby prezentowała się lepiej a i kilka kwiatków na niej jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend odpadam. Mam zaplanowany wyjazd w sobotę i kaca w niedzielę :kox:

 

Jako, że pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, to może jakiś wspólny ochlej chociaż? :mrgreen:

Namówiłeś mnie! Tylko gdzie? :D

 

Można by z Maćkiem zagadać, może on coś poradzi. Wiem, że aktualnie ma dużo pracy ale może wygospodaruje trochę czasu w jakiś wieczór. Ma największe możliwości z nas wszystkich. Ja was do garażu zapraszać nie będę bo nie warunki są spartańskie a i aktualnie temperatura łaskawa tam nie jest. Do garażu mogę zaprosić w lato, na grilla. Tylko piszę już teraz - Liczba miejsc ograniczona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chłopy sobota/niedziela?

 

mysle, ze parkling Ikea bedzie w porzadku?

 

Ikea na Roździeńskiego, parking podziemny ?

 

mysle, ze tam bedize najlepiej bo SCC bedzie zabite na maxa chyba, ze galeria katowicka ale tam chyba jest platny parking?

 

Jeszcze kwestia dogadania godziny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea na Roździeńskiego, parking podziemny ?

 

Tak tylko tam jest trochę ciemno i swirl'i na samochodach nie będzie widać :dontknow:

No nic, ale zawsze mogę wziąć moją nową latarkę LED :evil:

 

PS> jak by ktoś chciał zrobić sobie 50/50 na tapicerce nowym dressingiem SG, to mogę zabrać. Wystarczy przyjechać w wymytą już tapicerką ;)

 

g.pajak napisał/a:

Jako, że pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, to może jakiś wspólny ochlej chociaż?

 

Namówiłeś mnie! Tylko gdzie?

No ja mogę przyjechać, tylko że akurat wtedy będę miał samochód popsuty :dontknow::cry: ...no chyba, ze Marek będzie tak miły i mnie po drodze zabierze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea na Roździeńskiego, parking podziemny ?

 

Tak tylko tam jest trochę ciemno i swirl'i na samochodach nie będzie widać :dontknow:

No nic, ale zawsze mogę wziąć moją nową latarkę LED :evil:

 

PS> jak by ktoś chciał zrobić sobie 50/50 na tapicerce nowym dressingiem SG, to mogę zabrać. Wystarczy przyjechać w wymytą już tapicerką ;)

 

g.pajak napisał/a:

Jako, że pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, to może jakiś wspólny ochlej chociaż?

 

Namówiłeś mnie! Tylko gdzie?

No ja mogę przyjechać, tylko że akurat wtedy będę miał samochód popsuty :dontknow::cry: ...no chyba, ze Marek będzie tak miły i mnie po drodze zabierze :mrgreen:

 

to co chlopy niedziela 17 pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.