Jump to content

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice

Domel

Recommended Posts

• Moderator

Dzieki za spot. Milo bylo was spotkac. Dzieki spons and usher za mozliwosc przetestowania QD na calym moim aucie :D sprawdze efekt rano ale musze go kupic :D Rewelka :D BTW. oba szampony: R&S od Adama - Big Apple i 4Nano pachną bajecznie :D

Juz nie moge sie doczekac sobotniego picowania :D

POZDRAWIAM !

th_679746241_IMG_8279_122_554lo.JPG th_679751334_IMG_8282_122_393lo.JPG th_067975715_IMG_8291_122_450lo.JPG

Dla mnie spot zakończył się dopiero teraz i niestety, niezbyt szczęśliwie :(

Samochód został w dobre kilka kilometrów od domu, obie poduszki z przodu zaliczyły wystrzał, buda opadła wyginając oba amortyzatory, huk włączył alarmy samochodów w pobliżu a mnie przyprawił o stan przedzawałowy. Całe szczęście nikomu nic się nie stało, a to jest najważniejsze.

Mimo tego mało ciekawego zakończenia, bardzo dziękuję Wam za przemiły spot, bardzo fajne towarzystwo, rzeczowe dysputy, możliwość poznania kilku zakręconych osób - to rzeczy nie do przecenienia :good:

Mam nadzieję że spotkamy się znów w takim, lub większym gronie w najbliższym czasie

30342243.jpg

85062599.jpg

48097286.jpg

Miło było Was poznać panowie :) spocik bardzo udany ;)

Domelos cieszymy się, że produkty się spodobały ;)

Rise and Shine szybkiej reanimacji autka życzę ;)

• Moderator

UU Adam ostro ostro z tymi poduchami... oby udalo sie szybko to "wyprostowac". Niestety "Lowridering" niesie ze soba jakies ryzyko ;) Tutaj wlaczyly sie tylko alarmy sasiadow - z hydro moglo byc gorzej ;)

Dzis rano zaskoczyl mnie fantastyczny widok. Cale auto bylo uslane w przepiekne malutkie fajne symetryczne kropeleczki. GOOD JOB 4 NANO :D

• Moderator

Za jakis czas zrobimy znowu :)

Albo kiedys umowic sie gdzies np.: przy garażach Rise&Shine na jakies picowanko ;)

ale to juz wiecie, dalekosiężne plany ;)

Samochód został w dobre kilka kilometrów od domu, obie poduszki z przodu zaliczyły wystrzał, buda opadła wyginając oba amortyzatory, huk włączył alarmy samochodów w pobliżu a mnie przyprawił o stan przedzawałowy.

Znaczy sie co, wystrzelily poduchy od pneumatyki?

Mnie wczoraj na stacji zaatakowaly latajace mrowki, pol drogi ubijalem je potem na przedniej szybie :zly:

Adam, mówiłeś, że auto nie hamuje, nie skręca, a teraz już nawet nie jeździ :/ dobrze, że tak się tylko skończyło...

Jest szansa, żebyś na spota kiedyś przywiózł ten ekstraktor Santoemy czy to za duża krowa ?? Baaaaardzo mnie ciekawi ten sprzęt...

Również wielkie THX za spota !! Spotykamy się za tydzień czy za dwa :P ??