Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dzieki za spot. Milo bylo was spotkac. Dzieki spons and usher za mozliwosc przetestowania QD na calym moim aucie :D sprawdze efekt rano ale musze go kupic :D Rewelka :D BTW. oba szampony: R&S od Adama - Big Apple i 4Nano pachną bajecznie :D

Juz nie moge sie doczekac sobotniego picowania :D

 

POZDRAWIAM !

 

 

th_679746241_IMG_8279_122_554lo.JPG th_679751334_IMG_8282_122_393lo.JPG th_067975715_IMG_8291_122_450lo.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spot zakończył się dopiero teraz i niestety, niezbyt szczęśliwie :(

 

Samochód został w dobre kilka kilometrów od domu, obie poduszki z przodu zaliczyły wystrzał, buda opadła wyginając oba amortyzatory, huk włączył alarmy samochodów w pobliżu a mnie przyprawił o stan przedzawałowy. Całe szczęście nikomu nic się nie stało, a to jest najważniejsze.

 

Mimo tego mało ciekawego zakończenia, bardzo dziękuję Wam za przemiły spot, bardzo fajne towarzystwo, rzeczowe dysputy, możliwość poznania kilku zakręconych osób - to rzeczy nie do przecenienia :good:

 

Mam nadzieję że spotkamy się znów w takim, lub większym gronie w najbliższym czasie

 

30342243.jpg

 

85062599.jpg

 

48097286.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

UU Adam ostro ostro z tymi poduchami... oby udalo sie szybko to "wyprostowac". Niestety "Lowridering" niesie ze soba jakies ryzyko ;) Tutaj wlaczyly sie tylko alarmy sasiadow - z hydro moglo byc gorzej ;)

 

Dzis rano zaskoczyl mnie fantastyczny widok. Cale auto bylo uslane w przepiekne malutkie fajne symetryczne kropeleczki. GOOD JOB 4 NANO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód został w dobre kilka kilometrów od domu, obie poduszki z przodu zaliczyły wystrzał, buda opadła wyginając oba amortyzatory, huk włączył alarmy samochodów w pobliżu a mnie przyprawił o stan przedzawałowy.

 

Znaczy sie co, wystrzelily poduchy od pneumatyki?

 

 

Mnie wczoraj na stacji zaatakowaly latajace mrowki, pol drogi ubijalem je potem na przedniej szybie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, mówiłeś, że auto nie hamuje, nie skręca, a teraz już nawet nie jeździ :/ dobrze, że tak się tylko skończyło...

Jest szansa, żebyś na spota kiedyś przywiózł ten ekstraktor Santoemy czy to za duża krowa ?? Baaaaardzo mnie ciekawi ten sprzęt...

 

Również wielkie THX za spota !! Spotykamy się za tydzień czy za dwa :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.