Skocz do zawartości

4nano Seats & Convertible Protect


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna spokojnie wygrzac go suszarka badz opalarka ;)Postaram sie skrecic jakis filmik na ten temat w najblizszym czasie ;) Dla przewrazliwionych na temperature mozemy zaoferowac preparat ktorego grzac nie trzeba, acz kolwiek kosztem trwalosci.

 

 

ok, na fotelach to wiadomo, spryskujemy siedzisko i grzejemy jednocześnie cały obszar, ale nie wiem jak to ogarnąć na dachu :o spryskać np 40x40, odczekać 12minut wysuszyć suszarką i następny kawałek? bo całego dachu na raz nie wygrzeje :o:o:o

 

Film gdzies jest z aplikacji na Z3, musze marketingowca scignac gdzie jest uploadowany :o;)

 

Spokojnie mozesz spsikac caly dach, odczekac troche az plyn sie wchlonie w wlokna, a material bedzie jeszcze wyczuwanie wilgotny (tu w zaleznosci ile bylo nalane i jakie sa warunki otoczenia) i wygrzewasz kawalek za kawalkiem. Ot, poprostu jakbys chcial go wysuszyc za pomoca opalarki.

 

Fizycznie dostapna mamy juz wersje ktora wygrzewac mozna w celu przyspieszenia aplikacji, natomiast nie jest to koniecznosc jak w przypadku S&CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, Ok to czekam na informacje 8-)

Dzięki

 

No wiec tak:

 

100ml 27 PLN

500ml 79 PLN

1000ml 139PLN

 

 

Wiazanie odbywa sie w temp. pokojowej i zajmuje ok 8h, proces mozna przyspieszyc wygrzewajac powloke suszarka lub zelazkiem tak jak sie to ma z normalnym S&CP. Zakres uzycia powiekszono o tapicerke skorzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Wiazanie odbywa sie w temp. pokojowej i zajmuje ok 8h,

 

To który ten preparat jest jak S&CP bo nie widzę na sklepie :dontknow:

 

 

 

...chyba, że "starość nie radość" i wzrok już u mnie nie ten tego... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafał a powiedz,jak to wygląda pod względem trwałości?

Jak zrozumiałem nowa wersja jest na bazie alkoholu,to zapewne stworzyło jakąs różnice w działaniu.

Generalnie zalezy mi na jak najtrwalszym efekcie,niezależnie od sposobu i czasu aplikacji. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jak to w praktyce wyglada tzn. prałem baaardzo :mrgreen: dokładnie środek w aucie co jest w tym temacie http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 17&start=0 s tym że wtedy jeszcze nie miałem ŻADNEJ wiedzy nt. tego typu kosmetyków, i teraz po ponad pół roku chciałbym zaaplikować Wasz produkt na to wnetrze i zastanawiam sie czy wymagane byłoby ponowne pranie go.

Auto użytkowane z głową i naprawde nie ma najmniejszych śladów jakiegoś brudu..no ale wiadomo oko wszystkiego nie wyłapie :(

Stad moje pytanie, czy aplikacja na takie fotele jedynie po dokładnym odkurzeniu będzie równie trwała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jak można usunąć Seats & Convertible Protect ? Po ponad roku preparat ciągle siedzi na materiale ale powstał pewien problem. Nie mogę wyprać tapicerki. Po osuszeniu powstają zacieki i dziwne plamy/przebarwienia. Problem występuję tylko na fotelu "testowym".

Próbowałem już chyba wszystkiego. Całej dostępnej u mnie w garażu chemii,podgrzewania żelazkiem i efekt nadal marny. Proszę o pomoc....

 

I jak poradziliście sobie z tym problemem?

 

 

Przy okazji mam takie pytanko do producenta:

Po spryskaniu foteli odczekac jakiś czas przed wygrzewaniem czy lepiej jak naszybciej to zrobić?

Kupiłem litrowe opakowanko jak radziliście i może bym jutro sie pobawił z fotelami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spryskaniu foteli odczekac jakiś czas przed wygrzewaniem czy lepiej jak naszybciej to zrobić?

 

Należy chwilę odczekać aby preparat dobrze spenetrował włokna. Jeżeli robimy całe wnętrze, szybki papieros

(czyli jakies 3-5 minutek) po skończeniu aplikacji i można wygrzewać elemet popsikany w pierwszej kolejności. Wygrzewając należy tylko i wyłącznie potraktować materiał odpowienią temperaturą, tak aby był wyczuwalnie ciepły w dotyku nie wysuszając materiału/produktu do końca i zostawić do swobodnego wyschnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.