Jump to content

4 nano- Środek do zabezpieczenia plastików


Recommended Posts

Opis producenta

Ex & Interior Care 

4nano Automotvie Ex & Interior Care to rewelacyjny środek do pielęgnacji i ochrony tworzyw sztucznych wewnątrz oraz nie lakierowanych elementów plastikowych na zewnątrz auta, wykorzystujący innowacyjne rozwiązania nanotechnologii. Wszystkie plastikowe elementy narażone są na nieustanne działanie promieni słonecznych, brudu, kurzu oraz innych zabrudzeń, przez co wraz z upływem czasu wnętrze naszego samochodu nie wygląda już tak świeżo, kolor jest wyblakły, a utrzymanie czystości coraz trudniejsze. Podobnie sprawa ma się z elementami zewnętrznymi – narażone cały czas na działanie czynników zewnętrznych tracą swój blask, połysk czy naturalny wygląd. 

Nasze rozwiązania pozwolą przywrócić zmęczonym życiem elementom ich blask, zaś nowe elementy przy regularnej pielęgnacji zabezpieczyć na długie lata. Efekt ten uzyskujemy dzięki stworzeniu cieniutkiej warstwy ochronnej. Jest ona odporna na promienie UV, brud i kurz nie przywiera do niej, a wszelkie zabrudzenia usuwamy jednym ruchem szmatki. 


Zalety produktu Ex & Interior Care : 

- ochrona przed promieniami UV 
- łatwiejsze utrzymanie czystej powierzchni 
- wydobywa głębie koloru 
- odżywia i pielęgnuje 

Trwałość : do 12 miesięcy 

Pojemność: 50ml 

Wydajność: 1-5ml na metr kwadratowy

 

Moje wrażenia:

 

Zapach - lekko chemiczny, w żadnych stopniu nie drażniący

Konsystencja - wodnista

Aplikacja- I właśnie tutaj mam największe zastrzeżenia. Trzeba się sporo napracować, aby dobrze "wetrzeć" zabezpieczenie w plastki. Pierwsza próba aplikacji odbyła sie przy pomocy aplikatora z mikrofibry, jednak nie była to dobra decyzja. Następnie użyłem płatków kosmetycznych i :good: .

 

Na pierwszy ogień poszedł Peugeot 208. Plastki wyczyszczone dość silnym roztworem APC.

Deska w tym aucie to jakaś masakra, jest zrobiona z tak dziwnego materiału :zly: , aby dokładnie nanieść na nią środek potrzebowałem ok 30minut. Lecz efekt bardzo fajny, ładnie odzywione plastki :good:,właścicielka również zadowalona.

 

dscn2527p.jpg

 

dscn2529i.jpg

 

dscn2530s.jpg

 

Tutaj Audi A4, deska również staranie przygotowana. Aplikacja przebiegła o wiele szybciej, efekt również b.dobry. Plastiki odżyły, nabrały ładnego matowego wygłądu.

 

dscn2532s.jpg

 

dscn2533zc.jpg

 

Podsumowanie:

Efekt jaki pozostaje po aplikacji środka bardzo mi się podoba. Aplikacja sprawia na początku troche trudności, lecz można dojść do wprawy :-] O wydajności się nie wypowiem, ponieważ testowanie aplikacji za pomocą aplikatora z mikrofiby okazało sie niewypałem. Dlatego polecam aplikacje za pomoca płatków kosmetycznych.

Ogólna ocena 4/5[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozwolę sobie dodać tutaj również swój test aby nie zaśmiecać forum.

 

Test przeprowadziłem na plastikach w swoim aucie. Wcześniej były one odświeżane za pomocą plaka :(:/:oops: . Plastiki wymyłem dokładnie za pomocą apc rozcieńczonego w stosunku 1:10 następnie nakładałem produkt ex&interior care za pomocą płatka kosmetycznego. Kilka psiknięć na płatek i wcieram preparat. Jest on bardzo wydajny zapach w ogóle nie wyczuwalny podczas nakładania. Za to bardzo ładnie zostały odświeżone plastiki. W ramach testu preparat nałożyłem również na kierownice aby zobaczyć czy nie będą się kleić/ślizgać lub działo coś innego z dłońmi podczas jazdy. Na szczęście podczas jazdy nie odczułem żadnej różnicy jedyna różnica to estetyczna (kierownica jest bardziej czarna;))

 

Kilka zdjęć oraz pokazane jak radzi sobie z wodą

 

img2047fb.jpg

 

img2037xp.jpg

 

img2036s.jpg

 

 

Tu plastik z preparatem

 

img2039v.jpg

 

A tutaj bez

 

img2041lt.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Dystrybutor

mnie zastanawia jedno dlaczego dobry produkt jakim bez wątpienia jest ex-int. care jest tak mało popularny :o czyżby cena odstraszała?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.