Skocz do zawartości

Szorstki lakier


eMeM

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kupiłem sobie wosk dodo lakier był super ślizgi potem zakupiłem race 55 i luso oro do ściągania starego wosku. Lecz po lusso zrobił się bardzo bardzo szorstki lakier i bez błysku. Czym teraz zrobić czy powrócić do dawnego błysku? Lakier Octavii czyli twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, może odstęp pomiędzy jednym a drugim woskiem był duży albo zrobiłeś dużo km i lakier wymaga ponownego wyglinkowania bo nałapal już dużo syfu bo innego wytłumaczenie nie ma. Chyba, że nie wypracowałeś cleanera i to by tłumaczyło brak błysku bo po cleanerze Lusso lakier wygląda niewiele gorzej niż po HD Cleanse Zymola ale napracować się z nim trochę trzeba :(:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, a możliwe ze masz racje. Nałożyłem lusso na gąbeczkę i wycierałem aż nie zeszło z lakieru. Zabrałem teraz glinkę i przeleciałem element moim oczom na glince pozostało trochę lakieru :o jest lakier trochę bardziej ślizgi ale nadal nie to a glinka to BH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem teraz glinkę i przeleciałem element moim oczom na glince pozostało trochę lakieru

Jeżeli glinka ma kreski w kolorze lakieru to pewnie miałeś jakieś zaprawki robione i trochę z nich zabrało lakieru albo miałeś robioną korektę i masz przebicia przez klar, może bawiłeś się papierem wodnym? :/ Lusso nakładalem rotacją takze nie powiem Ci jak będzie to wyglądalo ręcznie ale wcale na rotacji tak łatwo się go nie wypracowywalo...ale efekt był bajkowy. Tak sobie myślę, że może stoisz pod jakimiś drzewami puszczającymi soki i to wszystko masz na karoserii...w każdym razie powalczyłbym z glinką jeżeli chodzi o śliskość lakieru a co do matowego wyglądu to albo wypracowanie clwanera ale piszesz, że go wypracowałeś albo....właśnie te soki z drzew są najbardziej prawdopodobne bo one dają efekt szorstkości i braku błysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.