Skocz do zawartości

Festool Shinex Rap 150 FE


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Silverline-em zrobiłem chyba już z 7-8 aut z tego co pamiętam i delikatnie się z nią nie obchodziłem, tyle że zanim cokolwiek nią zrobiłem to ją rozebrałem i przesmarowałem zgodnie z instrukcją na DW, działa 5 razy ciszej i daje radę, nie mam oczywiście wątpliwości że jak już będę mógł przenaczyć na polerkę koło 2000 to wezmę wspomnianego flexa, jak dla mnie chyba najwygodniejsza w pracy polerką jaką kiedykolwiek trzymałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze dostawca RAP-150 w Norwegii potrzebuje troche czasu.. :(

A ja za 10 dni wyjezdzam do Polski na urlop. Heh, to moze jednak Flexa PE-14-2 150 sprobuje :) Znalazlem za 1675zl, to chyba nie jakos strasznie drogo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverline-em zrobiłem chyba już z 7-8 aut z tego co pamiętam i delikatnie się z nią nie obchodziłem, tyle że zanim cokolwiek nią zrobiłem to ją rozebrałem i przesmarowałem zgodnie z instrukcją na DW, działa 5 razy ciszej i daje radę...

 

Coz to za instrukcje? Co trzeba przesmarowac i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverline-em zrobiłem chyba już z 7-8 aut z tego co pamiętam i delikatnie się z nią nie obchodziłem, tyle że zanim cokolwiek nią zrobiłem to ją rozebrałem i przesmarowałem zgodnie z instrukcją na DW, działa 5 razy ciszej i daje radę...

 

Coz to za instrukcje? Co trzeba przesmarowac i jak?

przekładnie, i to tyczy sie każdej szlifierki/polerki jak zaczyna głośniej chodzić trzeba przesmarować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem za 1675zl, to chyba nie jakos strasznie drogo? :)

 

Całkiem dobra cena, ja znalazłem w USA za ok 1060zł, ale muszę się dowiedzieć czy ona tylko na 110V czy na 220V.

 

------edit------

 

Po krótkim czacie z Panem z Autogeek.org:

 

http://www.autogeek.net/flex-pe142150-p ... -230v.html

 

Po wakacjach chyba zamówię, bo idzie się zajechać DAS-6 Pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem Flexa :)

 

Poza tym nic tam nie piszą o gwarancji. Sprzęt z polskiej dystrybucji objęty jest dwuletnią gwarancją.

 

Dziekuje za potwierdzenie zamowienia.

Inne rzeczy po malu kompletuje w koszyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze doliczyc wysylke i oplaty celne oraz podatek i wtedy nie bedzie juz tak korzystnie.. :/

 

To mnie akurat nie obchodzi, korzystam z "preferencyjnej" poczty wojskowej - gwarancja też nie problem :)

 

Po wakacjach zamówię Flexa i parę innych gadgetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.