Skocz do zawartości

Jak to doczyścić.


yzydor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam co najmniej dziwny problem. W trakcie nakładania na deskę PB NL, prysnąłem, nieświadom skutków, na szybę. Próbowałem już APC i SZCZOTKI przez duże "SZ", benzyny ekstrakcyjnej, denaturatu, nitro i nic.

Czy macie jakieś sugestie ?

Zerknijcie na zdjęcie. To jest efekt po czyszczeniu powyższymi środkami i metodami.

:dontknow:

plamynaszybie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie ślady po płukaniu auta wodą na działce i znajomych ( nie osuszyłem). Okazało się, że woda jest strasznie twarda i zamiast opłukać to narobiłem sobie jeszcze większej roboty przy aucie :lol: Cleaner nie chciał całkowicie tego usunąć. Sa jakieś środki specjalnie to takich przypadków? Teraz juz z dala od takiej wody ;) Jedynie destylowaną płucze jeśli jużm, ale to na myjce ;) Także Bronc może mieć rację, water spoty mogą być od zewnętrznej strony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

pojeździj po tym paznokciem

czujesz to to ?

 

jak nie chce zejść po łagodności to spróbuj czymś ściernym (chociaż CIF już mialeś)

 

-pasta do zębów ?

-jakiś płyn do kibla (tylko nie żadne z chlorem bo Ci zeżre uszczelki) - mam na myśli coś odkamieniającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nie wiedziałem w którym tutaj temat dorzucić post, ale ten wydawał się taki nijak więc mam pytanko podpowiedzcie proszę czy macie jakiś sprawdzony sposób na wyczyszczenie przedniej szyby wewnątrz samochodu by nie było smug. Próbowałem już na wiele sposobów i za każdym razem są smugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoglym Car Glass Polish, a jak nie masz to płyn do szyb i potem IPA. Zero smug.

 

Najlepiej jak jeszcze użyjesz MF do szyb z krótkim włosiem do wycierania IPY, to będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.