Skocz do zawartości

AutoFinesse Gloss


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aro_77, Bardziej trwały od VP. Najdłużej jak u mnie był miesiąc i nadal opona była czarna, choć nie tak bardzo jak zaraz po aplikacji (nałożyłem dressing od nowa).

 

:o To jak to jest? Powyższe to post z 18 października, czyli jakby nie było wynika, że opisywałeś starą (czarną) wersję...

 

Darmowa wymiana? :D

:good: Ja mam swojego czarnego Glossa nawet nie tykanego jak coś :D:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
No coś wczoraj na DW właśnie czytałem o różnicy w opakowaniach. Excede czy ten nowy Gloss jest już w ofercie w PL?
Tak, ale już nie daje takiej satyny jak stary.

 

To jak to jest? Powyższe to post z 18 października, czyli jakby nie było wynika, że opisywałeś starą (czarną) wersję...
Już we wrześniu testowaliśmy nowego Glossa, przedtem z racji, że mniej więcej co tydzień myję auto nie robiłem długodystansowego testu dla starszej wersji, wydawało nam się, że poza wykończeniem nic się nie zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już we wrześniu testowaliśmy nowego Glossa, przedtem z racji, że mniej więcej co tydzień myję auto nie robiłem długodystansowego testu dla starszej wersji, wydawało nam się, że poza wykończeniem nic się nie zmieniło.

No to "trochę" wprowadziliście w błąd w tym temacie, bo zasugerowałem się m.in. Twoją opinią na temat trwałości Glossa (nigdzie nie było informacji, że opisujesz nową wersję- napisałeś post w temacie dotyczącym "starej" odmiany) przy kupnie tego produktu :/. No ale trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie dało rady zrobić porównania, ponieważ skończył mi się mój stary Gloss :/

 

Nowy Gloss nakładany aplikatorem daje taki efekt:

 

iL1GuJMxvAfyk.jpg

iVmYeOvLIgyGz.jpg

 

Bardziej gloss, ale też bardzo przyjemne wykończenie, natomiast nakłądany pędzelkiem daje połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z preparatem to jest tak , na suchutkie drogi jeszcze daje radę ( jako tako ) , opona matowa , nie da Boże troszkę deszczu i dupa blada :(

ba już umycie kółek zmywa go ( czarna butelka ) , środek nadaje się tylko do salonów samochodowych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.