Skocz do zawartości

CG TriColor


marjano82

Rekomendowane odpowiedzi

W showcarshine.pl są 2 rodzaje tricolor- zwykły i German. Jeden polishing/finishing a drugi cutting/finishing... czy do pracy ręcznej z UC Megsa wystarczy zwykły tricolor czy musi być w wersji cutting (German) by coś osiągnąć i zobaczyć efekty??? Czy ręcznie jest sens bawić się z żółtym korkiem jako wykończeniem powierzchni po UC czy to bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie:) Ale nie wiem czy dobrze rozumiem, mam pracować najpierw twardą stroną a potem miękką czy tylko miękką? Jeśli samą miękką to po co kupować tricolor? Nie lepiej inny, tańszy pad o podobnych właściwościach?

Mam jeszcze żółty korek sporą butlę, więc jakby coś, to mogę i tym podziałać, choć to raczej do maszynowej roboty środek. Przychodzi się z pracy i można systematycznie po godzince dziennie po elemencie robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

sorry, że odgrzebie temat - mam właśnie ten aplikator - kupiłem go w zamiarze używania z UC - german style. Rozumiem , że miekką stroną nakładam uc na lakier potem docieram żółtą twardszą żeby pozbyć się rys i hologramów?

 

Później oczywiscie pójdzie jeszcze cleaner i wosk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy zamiennikiem tego tri colora mogą być te dwa pady:

Shiny Garage Soft Oval Applicator Black - jako miękka strona

Shiny Garage Oval Cutting Applicator Blue - jako twarda strona

Potrzebuję coś do nakładania cleaner'ów pod wosk. Z tym, że cleanery mam czyste i lekko ścierne. Więc każdy wymaga chyba innego pada,.

Czy jednak tri color to mistrz i nie ma czym zastąpić.

Generalnie to ma być pad do Prima Amigo i  McKee's 37 Coating Prep Polish więc może ta niebieska gąbka od SH by starczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.