Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tez uzywam do skory srodkow od colourlock jestem b. zadowolony :good:

Aczkolwiek na "mojej" 14 letniej skorze zaczynaja pojawiac sie niefajnie "zalamania" wiec niedlugo wrzuce pare fotek i mam nadzieje, ze pomozecie mi to zwalczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś używać butelke z pianownicą do clenera Gliptona GT12?, bo zastanawiam się czy będzie lepsze aplikowanie jego jak w przypadku zestawu z lederzentrum. :)

 

Musiałbyś mocno rozcieńczyć z wodą, aby nie zatkać pianownicy. Ogólnie nie nadaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę 2 zdjęcia z prac z produktami Colourlock. Pewnie komuś się przydają jak będzie nie zdecydowany co kupić ;)

Dodam od siebie że jeżeli tapicerka jest bardzo brudna i trzeba trochę mocniej nad nią popracować to należy być ostrożnym wersja STRONG może usunąć nawet farbę ze skóry.

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeśli w którymś miejscu strong zabiera farbę to pomyśl o tym by położyć tam jeszcze raz wykończenie bo w takim miejscu Top Coat jest uszkodzony. W tym wypadku nawet woda zabierze Ci pigment przy tarciu na mokro.

 

Jeśli wykończenie jest zdrowe to farby nie rusza.

 

Tapicerka z uszkodzonym wykończeniem nie pozostanie długo w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w którymś miejscu strong zabiera farbę to pomyśl o tym by położyć tam jeszcze raz wykończenie bo w takim miejscu Top Coat jest uszkodzony. W tym wypadku nawet woda zabierze Ci pigment przy tarciu na mokro.

 

Jeśli wykończenie jest zdrowe to farby nie rusza.

 

Tapicerka z uszkodzonym wykończeniem nie pozostanie długo w dobrym stanie.

Dokładnie jest tak jak piszesz. Dlatego nie ma problemu z tym w nowszych samochodach. I jak na razie zaobserwowaliśmy problem tylko na skórze w Audi A8 D3 2004 i 2005r.

 

Oczywiście zostały zastosowane produkty o których mówiłeś po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym pielęgnować, zabezpieczyć czarną skórę oraz roletę bagażnika, wszystko widać na zdjęciach jak wygląda stan foteli oraz rolety Audi A6 2006 S-Line.

 

Do czarnej skóry który środek zakupić?

 

- Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner

- Chemical Guys Leather Cleaner

 

Do rolety bagażnika jaki środek stosować?

 

Zapoznaj się z regulaminem dotyczącym rozmiaru zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie testowałem na skórach, ale na plastikach wygląda i pachnie świetnie :) Wolę używać środki przeznaczone do skór a nie do wszystkiego ;)

 

 

Poorboy's World Natural Look do Leather, Vinyl, Rubber, Plastic, Tires and More - tak pisze na produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj następne skóry do czyszczenia, tym razem w Volvo.

Znajomy który zostawił auto miał też jakiś środek do skór, bardziej budżetowy to zrobiłem na szybko małe porównanie z wiadomo czym w wersji "Strong".

 

Ten pasek przy którym jest środek do skór - czyszczony właśnie nim ( i szczoteczką colourlock ).

Środek niczym nie ruszany, pierwszy pasek Colourlock Strong.

 

X15Q8ePl.jpg

 

4yHCR79l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to jest dosyć jasne ... ale żeby rozwiać wątpliwości to napiszę.

Ten środek fajnie odświeżył skórę i ten grubszy brud ściągnął i to wszystko - pewnie gdybym wziął byle coś do mycia + szczotka colourlock efekt by był podobny.

 

Colourlock strong - wiadomo oczyścił skórę która stała się faktycznie czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również dopytam - mam w samochodzie czarną, perforowaną skórę (jak na zdjęciach na tej aukcji: http://otomoto.pl/toyota-celica-1-8-ts- ... 47983.html). Nie jest w złym stanie (poza otarciem z jednego boku na siedzeniu kierowcy - za to jednak nie chcę się sam brać i myślę, że podjadę przy okazji do punktu w z forum (w Długołęce)), natomiast chciałbym zacząć o nią dbać.

 

Przejrzałem temat i najbardziej zainteresował mnie zstaw Colourlock Strong:

http://sklep.colourlock.pl/zestaw-stron ... dowej.html

 

Tu moje pytanie - czy do takiej skóry będzie on odpowiedni (ewentualnie może coś innego) oraz czy warto używać jeszcze jakiegoś środka. Tu na forum pojawiły się:

 

Leder Protector Środek pielęgnujący Colourlock

http://sklep.colourlock.pl/leder-protec ... ujacy.html

 

oraz ZYMOL LEATHER CONDITIONER

 

 

Zaznaczę, że nie przeszkadza mi efekt umiarkowane połysku (nawet taki lubię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zakupilem zestaw courlock strong, przetestowałem na jednym odcinku fotela i użyłem Strong Cleaner, następnie Leder Versiegelung po czym skóra straciła połysk. Całkowicie zmatowiała, nie wiem czy to tak ma być, czy ona miała taki połysk ponieważ nie była czyszczona (choć wątpie ponieważ cała taka jest), po prostu tak jakby straciła warstwę połysku, hmm???

 

Auto kupiłem miesiąc temu i wnioskuje że skóra od kilku lat nie była czyszczona.

Kolor skóry to czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.