Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Absolutni nie :)

 

Wosk jelsi chodzi o auta ma chronić przed wodą. Sakwy, cabriolety. Wszystkie starsze skóry, które powinny się świecić. Oldtimery, odzież skórzana i galanteria :)

 

Naprawdę polecam to dobry jakościowo wosk syntetyczny stożony dla muzeów. Natomiast do nowych tapicerek mamy lepsze środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czytam ten post od początku i widzę, że zachwalacie produkty Colourlock, nigdy nie miałem z nimi kontaktu i teraz pytanie czy plame na fotce niżej zestaw colourlock soft będzie wstanie usunąć czy trzeba to potraktować środkiem strong? Nie wiem po czym jest ta plama, mam ją od początku jak kupiłem auto, skóry mają przelatane 63tys km, Dotychczas do skóry używam Megs'a Gold Class Leather. Dodam, że fotele są w kabriolecie, więc skóra jest narażona bardziej na słońce.

fa00f22739a17022m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przeczytałem wszystkie posty. Kierowany Waszymi opiniami kupiłem Strong Cleanera Colorlocka. Niestety efekt nie jest zadowalający. W kilku miejscach mam okrągłe plamy, jakby od brudnych palców. Uparcie pozostają po szczotkowaniu. W ogóle skóra Toyoty jest jakaś twarda, Przypomina bardziej dermę. Szczoteczka się ślizga po niej i nie zbiera zabrudzeń. Zmyłem to, co prawdopodobnie zmyłbym zwykłą mokrą szmatką. Zna ktoś skórę od Toyoty i jakiś sposób na plamy :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzymał w garażu, to może opierało się o jakieś opony, smar albo przeszło grzybem.

Każde z tych rzeczy powierzchownie da się zmyć, ale ciemne plamy zostaną.

Jeśli jest tak jak przypuszczam, to zostaje farbowanie tych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety skończy się barwieniem. Delikatna aplikacja Predatora nie była skuteczna, a mocniejsza zaczęła zbierać kolor skóry i uszkodziła zewn. powierzchnię. Plamy zeszły ale razem z lakierem. Teraz będę się uśmiechał do LC i farbowanie. Tak więc Panowie ostrożnie z Predatorem bo mocny :evil: jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Skoro zeszły to raczej nie były po oponach.

 

Nawiasem mówiąc sezon na opony w pełni. W poniedziałek będziemy walczyć z praktycznie białą tapicerką. Uważajcie więc.

 

Czarny19 wyczyść najpierw i potem się oceni czy fotel nadaje się do farbowania. Ze zdjęcia wynika, ze już fotel nieco zmęczony. Strasznie się świeci i ma dużo pęknięć.

 

Z naszej oferty polecam zestaw ze strongiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

ja uzylem kosmetykow Furniture Clinic i jestem bardzo zadowolony. Tu efekty :

przed :

 

m7n0.jpg

 

8f5c.jpg

 

w trakcie czyszczenia

 

vxhn.jpg

 

7jl4.jpg

 

h2m1.jpg

 

povs.jpg

 

i po czyszczeniu (jakby co chętnie doradzę w czyszczeniu skorzanej tapicerki :)

 

wvb9.jpg

 

I tu magiczne specyfiki:

 

4a3w.jpg

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.