Skocz do zawartości

Taakie cudo!


adr_ad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Robiłem zaprawkę i z bardzo małego punktu wyszło coś takiego: http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 604vo.jpg/

Jestem załamany. Czy jest jakiś sposób aby z tego wyjść? Mam w swoim zestawie środki PP PP2 i PP WD, czy one coś pomogą? Swoją drogą PP PP2 ręcznie bardzo ładnie doczyścił taką grubą rurę wylotu od silnika. Może wosk koloryzujący sonaxa?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na klapie tylnej mam coś takiego (5x8cm): http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn0607n.jpg/

 

Nigdy nie miałem w ręku wosku koloryzującego i tak się zastanawiam, czy by wyrównał te ciemniejsze miejsca między starym, a nowym lakierem? Może jest jakiś rozcieńczalnik, który by się nadawał?

Było to robione bazą dobieraną w mieszalni i bezbarwnym 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Rozcieńczalnik do cieniowania o którym pisze saintmc napewno by pomógł. Jednak podstawowa sprawa to cieniowanie o którym napisał mici. Nawet jeśli baza będzie dobrana idealnie w 100%(co oczywiście możliwe nie jest) to nie wolno okleić sobie taśmą kawałka elementu i trysnąć. Powinieneś wycieniować to, wychodząc przynajmniej kilka centymetrów poza obszar zaprawki. Jeżeli będzie to dobrze zrobione, to nawet nie trzeba używać rozcieńczalnika do cieniwoania. W razie czego są takie w sprayu, nazywają się spotblendery.

Teraz jednak to tylko szlifowanie i robota od nowa.

 

PS. dobry wybór klaru, mam na myśli 2K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze rozcienczalnik w sprayu to koszt okolo 120zl mozna kupic w "plynie" ze 100ml za jakies 10-12zl. Aplikacja poprzez rozpylacz. Tylko zacieki sie robia i trzeba papierkiem, najlepiej 2000 od 3M wypracowac powierzchnie przed korekta. Papier 2000 od 3M gradacja przypomina papier tak miedzy 2500 a 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze rozcienczalnik w sprayu to koszt okolo 120zl mozna kupic w "plynie" ze 100ml za jakies 10-12zl.

 

hmm a u nas w sprayu 150 ml kosztuje 22 zł ;) firma- Motip. 35 zł za 400 ml Color Matic.

 

o patrz, a ja byłem w mieszalni w Brwinowie i tam w sprayu (400ml) kosztował 140zł natomiast litr w bańce metalowej 120zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.