Skocz do zawartości

Auto detailing szczecin


boski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, poszukuje jakieś firmy która wykonuje renowację lakieru i jest z okolic Szczecina. Auto które posiadam to bmw e60 rok 2006. kolor czarny. Na aucie są widoczne slady od kamyków na masce, jest też wiele mikrorysek i tzn pajęczyn które są widoczne pod swiatło. Poszukuję kogoś kto ma doświadczenie w temacie renowacji regeneracji lakieru i kto byłby w stanie doprowadzić lakier do super stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://cleanpark.pl/ofirmie.php znalazłem coś takiego jeszcze. Byłam na miejscu , rozmawiałem z szefem i wycenił mi cały proces na ok 1000 zł. W to wchodzi mycie , korekta lakieru, , renowacja lakieru i reflektorów , czyszczenie wnętrza i mycie komory silnika. Pracują na produktach swiss

Ktoś może wie coś na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zbyt wiele nie ma:) Powstało kilka firm pod szyldem "detailingu", ale słyszałem kilka opinii na temat pracy i nie odniosłem wrażenia, by do końca wiedzieli co robią i czy to na pewno detailing. Zaznaczam jednak, że nie widziałem ich prac, dlatego też powyższe traktuję jako plotki i nie wpiszę nazw.

Ogólnie ubolewam, że w ZS ani nie ma firm detailingowych, nie ma żadnego sklpu z chemią i niestety nie ma tu wielu pasjonatów. Ja bynajmniej wielu nie poznałem. Ogólnie odechciewa mi się już tłumaczyć czym sie różni to co robię z samochodem od polerki, którą robi każda myjnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele nie ma:) Powstało kilka firm pod szyldem "detailingu", ale słyszałem kilka opinii na temat pracy i nie odniosłem wrażenia, by do końca wiedzieli co robią i czy to na pewno detailing. Zaznaczam jednak, że nie widziałem ich prac, dlatego też powyższe traktuję jako plotki i nie wpiszę nazw.

Ogólnie ubolewam, że w ZS ani nie ma firm detailingowych, nie ma żadnego sklpu z chemią i niestety nie ma tu wielu pasjonatów. Ja bynajmniej wielu nie poznałem. Ogólnie odechciewa mi się już tłumaczyć czym sie różni to co robię z samochodem od polerki, którą robi każda myjnia.

 

Sklep jest, przynajmniej w lato jeszcze byl. Na pewno sa dwa studia ktore robia, ale nazw nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Kołobrzegu macie zacną firmę :good:

http://sprzatamy.com/oferta/carstudio

 

Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym zakładem? :) Jeszcze nie słyszałem, żeby któryś ze znajomych oddał tam auto, raczej do Koszalina się wybierali.

 

Poprawiałem auto po nich....tzn inaczej próbowałem poprawić...

Panowie nie mieli farta i na dość drogi samochód wylali chemie do odsmalania, chemia zadziałała i lakier zaczęła rozpuszczać robiąc wżery i zacieki na całej karoserii.

Podczas pomiaru grubości lakieru na 10cm2, różnicy potrafiło być 70um.

No i niestety nie bardzo im szło odratowanie tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.