Skocz do zawartości

pędzelek do dressingu


Rekomendowane odpowiedzi

moja narzeczona nie mogła się nadziwić że nawet w empiku można znaleźć coś do auta :) w każdym razie znalazłem fajny gadżet do nakładanie dressingu np na żeberka grilla, wnęk itd. znalazłem to na stoisku z artykułami dekoracyjnymi. cena 2.99zł w ofercie 3-4 rozmiary

 

113.jpg

 

114.jpg

 

14052011052.jpg

 

14052011053.jpg

 

14052011055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukacie to można znaleźć takie pędzelki też w sklepach budowlanych , one są do malowania przeważnie ram okiennych/ tapetowania jest jeszcze wersja walcowata którą fajnie nakłada się dressing na opony :mrgreen:

wetknę jeszcze trzy grosze co do pędzelków ;)

w sklepach z artykułami dla plastyków jest bardzo duży wybór różnego rodzaju pędzelków temu też warto tam zajrzeć , bo można wyhaczyć coś fajnego do autka :-] fajne są też pędzelki do pudru takie długie i puszyste, ja używam ich do usuwania kurzu z kratek nawiewów , można zakosić dziewczynie z kosmetyczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja chyba jakoś nie delikatnie się obchodzę z tymi pędzelkami bo nawet pierwszego użycia nie wytrzymały...

 

dsc0244ad.jpg

 

Rozleciał sie kompletnie i nie da się nim dalej pracować a nie dokończyłem nim nawet tych kratek widocznych w tle... Ale za to jest mega wygodny, do tej pory sie pędzelkiem męczyłem i bez porównania robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W Leroy jest tez zestaw 6 takich pedzelkow, o roznych wielkosciach. Koszt z tego co pamietam ok 10 zl.

Właśnie widziałem ten zestaw, ale nie brałem bo po co mi tyle pędzelków i to dużych ;) A cena coś koło 15zł. Już w dwóch Empikach byłem i nie było tych małych pędzelków, były większe :(

 

Edit: Jednak udało się znaleźć ten pędzelek gąbkowy :D Ostatnia sztuka była w Empiku w Złotych Tarasach :) Fakt, delikatna jest ta gąbka i długo pewnie nie wytrzyma, ale wygodnie się nim nakłada dressing na plastiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja chyba jakoś nie delikatnie się obchodzę z tymi pędzelkami bo nawet pierwszego użycia nie wytrzymały...

 

Obrazek

 

Rozleciał sie kompletnie i nie da się nim dalej pracować a nie dokończyłem nim nawet tych kratek widocznych w tle... Ale za to jest mega wygodny, do tej pory sie pędzelkiem męczyłem i bez porównania robota.

 

Twój pędzelek się rozleciał bo był marnej jakości.

Kiedyś zamówiłem 20 takich pędzelków z jakiejś strony i wszystkie poleciały do śmieci bo rozlatywały się jak ten na zdjęciu.

 

Jedyne odpowiednie pędzelki gąbkowe robi firma Polybrush z USA...

Są one klejone na całej swojej długości przez co są sztywne w każdym miejscu jednakowo.

 

te z twojego zdjęcia utrzymuje wewnątrz sam plastik który nie dość, że nie usztywnia gąbeczki to jeszcze szybko ją przerywa.

 

Nie wiem czy je gdzieś znajdziecie ale są naprawdę mega... Jutro mogę wkleić fotki czym się różnią od tych zwykłych.

 

Inna jest w nich też sama gąbka-wytrzymuje nawet traktowanie apc nie mówiąc już o dressingach, czego gąbeczka z widocznego na foto pędzelka nie znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Empiku i ja głupi książki oglądałem

:D , trzeba się wszędzie rozglądać, bo może i w rybnym coś się trafi co się przydać może :D

 

Np wiadra przezroczyste zamykane po rybach, które zawsze mogą się przydać do mycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.