Skocz do zawartości

Samochod po Malowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że "lakiernik" okleił tylko elementy bezpośrednio stykające się z tym lakierowanym a pozostałe były odkryte i "ukurzył" je czyli osiadła taka mgiełka która była rozpylona w powietrzu. Moim zdaniem glinka sobie nie da z tym rady, jeśli jest to w miarę świeże spróbuj zmyć nitrem a jak nie będzie efektu to delikatnie papierem 2500/3000 przeszlifuj a później polerka. Chyba że ktoś z kolegów/koleżanek coś lepszego wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Koledzy , postaram zrobic polerke z glinka trudno mi wstawic zdjecia bo tego pylku wcale nie widac tylko w dotyku mozna poczuc taka szorstkie kropki , troszke mnie one wkurzaja bo brud lubi sie na nich utrzymywac . Jeszcze raz Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałość tego jest jeszcze uzależniona od stanu w jakim był lakier w momencie lakierowania, jeśli był nawoskowany to łatwiej będzie się tego pozbyć , w przypadku gdy lakier był odtłuszczony i odpylony to przykleił się mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przechodziłem takie "profesjonalne" zabezpieczenie elementów nielakierowanych, że dach i cały tył pomijając klapę miałem w tej mgiełce włącznie z szybami. Chropowate i nieprzyjemne w dotyku strasznie. Wtedy jeszcze jako człowiek uważający Fareclę za szczyt technologii, pozbyłem się tego osadu G3 i polerką marketową nazwaną przez kogoś polerką do butów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo, moze sie czepiam, ale czytajac tekst:

postaram zrobic polerke z Glinka
za pierwszy krok w celu pozbycia sie nalotu polecam lekture forum. Glinka nie ma nic wspolnego z polerka. Chociaz tez uwazam, ze glinka powinna pojsc na pierwszy ogien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo, moze sie czepiam, ale czytajac tekst:
postaram zrobic polerke z Glinka
za pierwszy krok w celu pozbycia sie nalotu polecam lekture forum. Glinka nie ma nic wspolnego z polerka. Chociaz tez uwazam' date=' ze Glinka powinna pojsc na pierwszy ogien.[/quote']

 

 

Wiem o co ci chodzi kolego , sorry ale zle moj post byl zle sformulowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Właśnie zakończyłem projekt przy którym miałem taki defekt do usunięcia. Auto świeżo po lakierniku niemiłosiernie zapylone. Glinki BH soft i regular nie dały rady. TAKA załatwiła sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.