Skocz do zawartości

DAS 6 włącznik /wyłącznik


kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z DAS6( włącznik /wyłącznik ) ciężko go zablokować .Po włączeniu zaraz odskakuje, tak jak by, ten ząbek blokujący był już wyrobiony .DAS6 co prawda jest jeszcze na gwarancji ale nie chce teraz wysyłać do reklamacji mam jeszcze nie skończone auto, robię je etapami. Druga rzecz nie wiadomo czy gwarancja to uwzględnia .A może to można naprawić, bądź wymienić we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie napisz najlepiej mejla do sklepu gdzie kupowałeś dasa bądź zadzwoń to się wszystkiego dowiesz. A poza tym planuje kupić dasa i przy okazji chciałem się ciebie zapytać jak ci się pracuje na tej maszynie? słyszałem że niektórzy mają problemy z tym że maszyna zatrzymuje się po dociśnięciu do polerowanego elementu. a jak jest u ciebie? i czy masz ogólnie z nią jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że niektórzy mają problemy z tym że maszyna zatrzymuje się po dociśnięciu do polerowanego elementu.

 

Maszyna się zatrzymuje, ponieważ jest to efektem dużego nacisku ręką a nie awarią, usterką maszyny.

 

EDIT:

aro_77 mnie uprzedził:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mój problem z DAS6 to ten wyłącznik. Jest to moja pierwsza maszyna,uważam że do nauki jest idealna Nie miałem jak na razie problemu z zatrzymywaniem a nie raz dociskałem że się dach uginał . Zawsze możesz kupić DAS6Pro mocniejsza nawet ktoś na forum zbieral grupę do zakupu zbiorowego. Jedyny co mi się nie podoba to za krótki kabel i cena moga by być tansza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identyczny problem - praktycznie nie ma możliwości zablokowania włącznika przy maszynie położonej na panelu, tylko w powietrzu udaje się czasem zablokować. Chyba zareklamuję, odpowiedź "ten typ tak ma" trochę mało mnie satysfakcjonuje... To już nie te czasy, że coś fartem udaje się kupić i mankamenty schodzą na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ale powiedzenie ten typ tak ma jest poprostu najbardziej trafne ;) mialem ten sam problem i potrzebna jest pewna technika i sposob aby zablokowac guziczek ;) kwestia wychwycenia techniki

 

sa tez inne rozwiazania:

 

1) podlozyc pod przycik jakis klin i wtedy bedzie wszystko ok

2) wyskakuje przycisk poniewaz sprezyna jest za dluga ktora blokuje przycisk, nalezy rozebrac polerke i skrocic sprezyne o 2-3 zwoje i bedzie wszystko ok ;)

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.