Jump to content

DAS 6 włącznik /wyłącznik


Recommended Posts

Mam problem z DAS6( włącznik /wyłącznik ) ciężko go zablokować .Po włączeniu zaraz odskakuje, tak jak by, ten ząbek blokujący był już wyrobiony .DAS6 co prawda jest jeszcze na gwarancji ale nie chce teraz wysyłać do reklamacji mam jeszcze nie skończone auto, robię je etapami. Druga rzecz nie wiadomo czy gwarancja to uwzględnia .A może to można naprawić, bądź wymienić we własnym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

W tej sprawie napisz najlepiej mejla do sklepu gdzie kupowałeś dasa bądź zadzwoń to się wszystkiego dowiesz. A poza tym planuje kupić dasa i przy okazji chciałem się ciebie zapytać jak ci się pracuje na tej maszynie? słyszałem że niektórzy mają problemy z tym że maszyna zatrzymuje się po dociśnięciu do polerowanego elementu. a jak jest u ciebie? i czy masz ogólnie z nią jakieś problemy?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie że się zatrzymuje :) Pogladaj filmy junkmana:

 

i pozostałe i będziesz wiedział co to Dual Action. Dla nieobeznanych Porter Cable to pierwowzór DAS'a.

Link to comment
Share on other sites

słyszałem że niektórzy mają problemy z tym że maszyna zatrzymuje się po dociśnięciu do polerowanego elementu.

 

Maszyna się zatrzymuje, ponieważ jest to efektem dużego nacisku ręką a nie awarią, usterką maszyny.

 

EDIT:

aro_77 mnie uprzedził:)

Link to comment
Share on other sites

Jedyny mój problem z DAS6 to ten wyłącznik. Jest to moja pierwsza maszyna,uważam że do nauki jest idealna Nie miałem jak na razie problemu z zatrzymywaniem a nie raz dociskałem że się dach uginał . Zawsze możesz kupić DAS6Pro mocniejsza nawet ktoś na forum zbieral grupę do zakupu zbiorowego. Jedyny co mi się nie podoba to za krótki kabel i cena moga by być tansza :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest identyczny problem - praktycznie nie ma możliwości zablokowania włącznika przy maszynie położonej na panelu, tylko w powietrzu udaje się czasem zablokować. Chyba zareklamuję, odpowiedź "ten typ tak ma" trochę mało mnie satysfakcjonuje... To już nie te czasy, że coś fartem udaje się kupić i mankamenty schodzą na drugi plan.

Link to comment
Share on other sites

chłopaki ale powiedzenie ten typ tak ma jest poprostu najbardziej trafne ;) mialem ten sam problem i potrzebna jest pewna technika i sposob aby zablokowac guziczek ;) kwestia wychwycenia techniki

 

sa tez inne rozwiazania:

 

1) podlozyc pod przycik jakis klin i wtedy bedzie wszystko ok

2) wyskakuje przycisk poniewaz sprezyna jest za dluga ktora blokuje przycisk, nalezy rozebrac polerke i skrocic sprezyne o 2-3 zwoje i bedzie wszystko ok ;)

 

Pozdrawiam

Bartek

Link to comment
Share on other sites

Ale po co kombinować jak jest gwarancja (Ci co oczywiście takową mają), po tej operacji i z niej będziecie musieli zrezygnować (po przeróbce)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.