Skocz do zawartości

Nissan Primera (srebrny)


Gość Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

Chcieliśmy zamaskować część rys, oraz poczuć idealną gładkość.

 

Mycie na dwa wiadra, gąbka, rękawica, dwa pędzle i cztery ręce.

 

środek do usuwania asfaltu benzyna ekstrakcyjna i mikrofibra.

 

DoDo Juice Glinka Super Natural w duecie z DoDo Juice Born Slippy lubrykant do glinki

 

AG SRP zamiast cleanera

 

na koniec DODO JUICE DIAMOND WHITE

 

Czas pracy od 7 do 24 tylko karoseria i elementy zewnętrzne z dwoma przerwami na jedzenie i jedna w oczekiwaniu aż AG SRP wyschnie. :P

 

Przed Myciem

img0123k.th.jpgimg0121.th.jpgimg0135bg.th.jpg

 

Efekt końcowy

img0774mp.th.jpgimg0777j.th.jpgimg0790sd.th.jpgimg0791q.th.jpg

img0792q.th.jpgimg0841t.th.jpgimg0862rv.th.jpgimg0923nc.th.jpg

 

Opona przed nabłyszczeniem

img0800a.th.jpg

Po nabłyszczeniu

img0845vx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze podobały mi się te Nissany :)

ładnie :)

środek do usuwania asfaltu

zdziałał coś ?? ja na większych zabrudzeniach czy też żywicy używałem środka do tych celów to niestety,ale nie ze wszystkim poradził sobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze podobały mi się te Nissany :)

ładnie :)

środek do usuwania asfaltu

zdziałał coś ?? ja na większych zabrudzeniach czy też żywicy używałem środka do tych celów to niestety,ale nie ze wszystkim poradził sobie ...

 

Usuwanie smoły zajęło nam trochę czasu tą bęnzynką ale trzeba chyba odczuć potem ten trud w postaci bolących łapek :kox:

Na szczęście samochód ten nie był stawiany pod drzewami z żywicą 8-)

a tak poza tym co polecasz na usuwanie tej smoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo! I gratulej Pierwszego Pokazu Płci Pięknej :)!

 

Też się przyłącze, że te primery to uczciwe auta były - sam taki Teściowej kupiłem :> i mogły osiagać "kosmiczne" przebiegi - jak Szanowna Mamusia się go pozbywała, to auto miało pod 400 tyś... :!: i - uważaj - zamieniła go na Punciaka identycznego z Twoim Thomas, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym co polecasz na usuwanie tej smoły?

ja w sumie nic :P nie pamiętam dokładnie jaki to był środek ,którego ja użyłem ,ale coś z Prestone ... na szczęście u siebie nie mam tego problemu :D siostra go miała :P i dalej go ma gdyż smoła zeszła w przeciwieństwie do żywicy, gdzie jest jeszcze trochę kropek strasznie twardych ... no nic ,ale zobaczymy co zdziała glinka :mrgreen:

a tak poza tym to smoła całkiem nieźle schodzi po benzynie ekstrakcyjnej właśnie ;)

 

PN, i jak tam się sprawuje Punciak ?? :) jeżeli tak jak mi ( czyli jak przysłowiowy japończyk ) to dobrze trafiła :) gdyż dużo ludzi narzeka na ten samochód ... a wystarczy odpowiednio dbać i nie ma problemów :) poza tym powiedz mamie niech sobie dokładnie przeglądnie całe podwozie, gdyż jak na swoim forum widziałem to bardzo dużo ludzi ma problemy z rdzą .... osobiście nie mam takich problemów, ale dlatego,że o wszystko się dba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wiedzę że dodo się sprawdziło:D Osobiście byłem bardzo pozytywnie zaskoczony zamówieniem od Płci Pięknej gratulacje osiągniętego efektu i chęci do tego typu spraw :):)

 

Dzięki, dodo ma bardzo fajny zapach i przyjemnie się z nim pracuje. Co do zamówienia to zamówił Arglist który jest moim chłopakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PN, i jak tam się sprawuje Punciak ??

Punciak się sprawuje dobrze :) Ale wiesz, rocznik 2001 i przebieg 15 tys :> Jakoś Mama niezbyt dużo jeździ... ;)

Szczerze mówiąc ja nigdy nie miałem specjalnych problemów z koncernem Fiata. Może też nie miałem zbyt wielkich oczekiwań... :) Ale sądzę, że jak się popatrzy na stosunek cena/jakość/funkcjonalność to Fiat (koncern) jest zupełnie OK. Jak na autko miejskie, którym i po kraju czasem można się pohulać, które pali tyle co nic, jedzie bezstresowo te swoje sto-cośtam na godzinę i które można bez obaw przed domem porzucić to jest bardzo rozsądna propozycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczerze mówiąc ja nigdy nie miałem specjalnych problemów z koncernem Fiata. Może też nie miałem zbyt wielkich oczekiwań... :) Ale sądzę, że jak się popatrzy na stosunek cena/jakość/funkcjonalność to Fiat (koncern) jest zupełnie OK. Jak na autko miejskie, którym i po kraju czasem można się pohulać, które pali tyle co nic, jedzie bezstresowo te swoje sto-cośtam na godzinę i które można bez obaw przed domem porzucić to jest bardzo rozsądna propozycja...

no i ceny części też są niewysokie :) a awaryjność wg mnie nie jest duża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest niezły, tylko w porównaniu do osób które zajmują się tym profesjonalnie to jeszcze kawałek drogi przed nami. Na kilku zdjęciach widać jeszcze Lagune i Agile jak tylko będzie w miarę ciepły weekend to na nie też przyjdzie czas. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.