Jump to content

Co z kołpakami?


Recommended Posts

Kolpaki traktuje identycznymi srodkami jak felgi, w sumie poddane sa tym samym zanieczyszczeniom i chociaz sa plastikowe to tak samo sa lakierowane. Do zabezpieczenia jak najbardziej nadaje sie FK 1000p. Co do szyb proponuje nie mieszac tematow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Temat jakiś czas temu ale nie będę kolejnego robił bo znowu mody się przyczepią i wywalą.

Czym czyścić kołpaki?

Przyjeżdża do mnie facet i ma zżółkniałe czy po asfalcie kołpaki w rogach rantu, szczotka + jaki preparat do tego aby nie uszkodzić farby z kołpaka?

Link to comment
Share on other sites

no na to wychodzi że będę musiał zamawiać na necie, bo na miejscu chodzę jak debil i tam mają same badziewia typu K2 czy turtle wax co jest kuja warte, dlatego pytam o jakieś środki, z jakimi mieliście do czynienia i polecacie

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

nic mu nie będzie ja moje traktuje AutoBrite i jest ok ale nie mam zaszczurzałych kołpaków więc tobie polecam coś mocniejszego

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to porządne ,oryginalne kołpaki to bez problemu można użyć środków przeznaczonych do felg. Jeżeli tanie podróbki tez można tak uczynić ale czy nie lepiej wymienić na nowe?

 

Do porządnego odszczurzenia: silne APC/degreaser lub środek stricte do mycia felg ( np. Tenzi Enjee),następnie środek do usuwania smoły- Prickbort MAC 124 jest IMO najlepszy,a do usunięcia starych złogów pochodzących z klocków tylko deaironizer typu IronX.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.