Skocz do zawartości

4nano Shampoo - test


TWes

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem po myciu i skrobnę coś;)

Wode mam jaką mam więc wlałem 50 ml a nawet było trochę więcej;) na 10 litrów. Ładny zapach muszę przyznać. Lałem z węża i początkowo piany było dużo z czasem malało, no wolę jak jest ale jeszcze żaden szampon nie miał piany do końca mycia (a nie sory autoland ma długo).

Bardzo ładnie domywa ten szampon. Myłem auto taty, dawno nie myte bo ciągle w ruchu no i super zeszło, brud czy owady - naprawdę duży plus pod tym względem.

Ochronna powłoka po myciu zauważalna. Fajna sprawa. Wyraźnie woda szybciej spływała i jakieś kropelki się robiły. Mogę szczerze polecić ten szampon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spons, wiesz może jak Wasz szampon będzie działał na powłokę w postaci Wolf's Chemicals Nano Paint Sealant? Z tym sealantem jest tak, że "zwykłe" szampony uszkadzają jego powłokę a 4nano Automotive Shampoo oparty o nanotechnologię, przynajmniej w teorii, powinien zapobiec jego degradacji. Jesteś w stanie napisać jak to ma się w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest mi powiedziec bo nie znam powloki Wolfa i nie sprawdzalem jak by to wygladalo. Ogolem rzecz biorac nasz szampon nie jest na tyle agresywny aby zmyc zabezpieczenie, dodatkowo doklada swoje czasteczki tworzac delikatna wlasna powloke lub odbuwowywuje nasze zabezpieczenia. Jak to mowia, proba nie strzelba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak pisał Jesse z Wolf's Chemicals na DW. Nie raz odpowiadał, że "zwykłe" szampony z czasem mają tendencję do uszkadzania ich sealantu. Z tego co pamiętam to mowa była o myciu więcej niż 2-3 razy:) Jako, że nie ma w polskiej ofercie ich szamponu nano to zainteresowałem się produktem oferowanym przez 4nano, który wydaję się być bardzo dobrą alternatywą. Spons, dzięki za odpowiedź i wybacz ten delikatny OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.