Skocz do zawartości

Sonax Nano ochrona na 9/12 miesiecy


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przegladałem różne woski i inne tego rodzaju preparaty co daja ochrone dłuższa niż 3 miesiące i w oko mi wpadło cos takiego jak SONAX NANO Lack Protect w takim czerwonym opakowaniu gdzie pozostawia twardą powłoke na 12 miesiecy, środek kosztuje ok 90 zł ;-) No i drugi środek tego samego producenta Sonax Premium Class NANO Paint Coating gdzie niby 9 miesiecy ale kosztuje juz 200 zł i w zestawie ma cleaner itp. Tylko nie wiem czy m one sie w sumie roznią bo zastada działania ta sama a roznica w cenie i opakowaniu ... spora.

Ktoś to testował, używał ?? ma jakies zdanie na temat trwałości i tej super "szklistości" lakieru jakos długo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może ja się wypowiem na temat Sonax-a, ponieważ kiedyś (przez 2 lata) cały czas używałem tylko ich środków, preparaty uważam raczej za marnej jakości, ale o SONAX NANO Lack Protect nic złego powiedzieć nie mogę, nałożyłem go na poprzednim samochodzie i po siedmiu miesiącach od nałożenie go sprzedałem, o dziwo po tych siedmiu miesiącach powłoka praktycznie nic się nie osłabiła :good: teraz na samochodzie mam CHEMICAL GUYS WET MIRROR i Collinite 476, (wiem że nie można tego za bardzo porównywać) ale gdy colin już całkiem zejdzie to znów wróce do nano lack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie będę pisać że nie widzę żadnej różnicy między sonax-sem a czymś z wyższej półki ponieważ nie robiłem testów porównawczych, ale na plus to na pewno trwałość (przy odpowiedniej aplikacji) do roku wytrzymuje bez żadnych wspomagaczy, mocne przyciemnienie lakieru, mniejsze brudzenie, bardzo ładne krople no i cena, aktualnie około 70 zł za 50 ml które starcza na 3 auta ;) . Wiadomo że każda powłoka kwarcowa zapewni nam te ww rzeczy, ale sonax daje nam to samo za 3 razy taniej, hmm i wydaje mi się że to sonax pierwszy stworzył kwarc ... minus to water spoty, nie raz ciężkie do usunięcia, ale to chyba też wspólna przypadłość powłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o ktory ja pytalem wystepuje w zestawie

Nano Lack Protect nr kat. 236.041 - 68,86 zł

Lack Prepere nr kat. 237.300 - 33,28 zł

Kpl. ściereczek z mikrofibry (op 3 szt.) 450.700 - 27,05 zł

Sprzedawany jako produkt dla filrm swiadczacych uslugi w zakresie zabezpieczen lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.