Skocz do zawartości

Warszawa - dziś 18.04 kerher Grochów przy Lidlu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

saintmc byłeś wieczorem ok 21 to chyba do 2 rano Ci sie zeszło ??

w Pruszkowie w mojej okolicy są dwie samoobsługowe myjnie, na jednej 15kamer na 6 stanowisk :? jak tylko wyciągnąłem rękawice do mycia odrazu koleś przyleciał :x

drugie miejsce jest lux, automat to rozmieniania kasy i chodzi w dzień koleś i tylko zmienia worki na śmieci, byłem wczoraj ok 7h mi sie zeszło i nic nikt nie mówił :)

 

jak będziesz sie wybierał na mycie to chętnie wpadnę ale nie o 22 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos byl chetny do przejechania sie za Warszawe na mycie auta i chcial bez stresowo uzywac dowolnych srodkow bez obawy zektos cos powie to polecam myjnie w Kobylce na rogu ul Mareckiej i Dworkowej.

Rzadko tam myje auto boprzewaznie na podworku to robie ale jesli juz to jest tam znikomy ruch wczoraj nawet nie wyjezdzalem ze stanowiska tylko umylem auto,wycieralem i woskowalem na stanowisku lacznie ok 45min stalem he he i nikt sie nie zakrecil tylko facet uzupelnil proszek,bo jak mylem to juz sama woda leciala, jedynie co zmusilo mnie do biegania wokol auta byly to komary tzn chmura komarow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos byl chetny do przejechania sie za Warszawe na mycie auta i chcial bez stresowo uzywac dowolnych srodkow bez obawy zektos cos powie to polecam myjnie w Kobylce na rogu ul Mareckiej i Dworkowej.

Rzadko tam myje auto boprzewaznie na podworku to robie ale jesli juz to jest tam znikomy ruch wczoraj nawet nie wyjezdzalem ze stanowiska tylko umylem auto,wycieralem i woskowalem na stanowisku lacznie ok 45min stalem he he i nikt sie nie zakrecil tylko facet uzupelnil proszek,bo jak mylem to juz sama woda leciala, jedynie co zmusilo mnie do biegania wokol auta byly to komary tzn chmura komarow :evil:

 

była wolna bo korektę robię i nie wyjeżdżam z garażu :D:D:D:D

 

a tak na serio to używam tam tylko program spłukiwania bo jest wodą zdemineralizowaną :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę kotleta.

Jak wiecie zapewne myjnię wielostanowiskową zrównano z ziemią, czy 2stanowiska Vis a Vis są równie przyjazne detailerom ??(własna chemia)

Ja ze swojej strony 2 razy opłukiwałem tam auto z kurzu ale na pucowanie szybek i plastików uciekałem na plac pod Lidl'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

no i tak od razu obuchem w leb ;-) do przemycia samochodu podchodze o poczatku grudnia ;-) a to pogoda a to wyjazd a to praca a to tamto ... teraz tez nie pomagasz :-) bo i myjnia daleko 16km odemnie a i zimno ;-) no i po ciemku wiec niedokladnie ;-)

 

jak nic pod gorke ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.