Skocz do zawartości

Meguiar's: Endurance High Gloss vs. Hot Shine Tire Gel


Kubz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak od razu nie wyciągałbym wniosków. wszystko zależy od opony-z jakiej jest mieszanki,jakie ma wzory na boku oraz od jej wieku...

A czy na opakowaniu jest do jakiej opony, ilu letniej i z jakim wzorem? :-] Nie ma, więc jak kupujesz dany produkt to ma być, efekt. Dobrze MM.MM napisał w tym wypadku kasa wywalona w błoto, bo żadnego efektu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc nie ma o czym gadać, w sprayu to może być dezodorant a nie dresing do opon.

 

Kilka lat temu miałem NXT Generation Insane Shine Tire Spray i efekt był bardzo podobny do tego po Endurace, więc bym tak wszystkich "sprejów" w jeden worek nie wrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endurance High Gloss jak na razie jeden z najfajniejszych dressingów do opon. Nałożyć, przetrzeć i bajeczka, wczoraj porobiłęm przy swoim aucie, Megsa nakładałem dość dawno i jeszcze odpychanie wody i kropelkowanie na wysokim poziomie. Kolor lekko zszedł, ale reszta jak wyżej. Śmiało można polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kilka postów wyżej Megs załatwi sprawę. Będziesz na bank zadowolony.

Pewnie tak, nie mniej jednak jak na razie mam 912 ml butelki Hot Shine i muszę to zużyć. Bo po takiej "reklamie" raczej nikt tego nie kupi :/

 

Tak sobie myślę, (nadzieja matką głupich), że może potem jak znikną pozostałości po K2 i całość będzie już nasączona Hot Shine to może wtedy pojawi się jakiś połysk ? Dziś spróbuję raz jeszcze go nałożyć ... w końcu mam spoooro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej przejażdżce robi się normalny mat

U mnie nic takiego nie ma miejsca. Owszem traci połysk ale do matu to mu daleko.

 

Nie mów że Ci się świeci po np. dniu tak jak po nałożeniu, trochę się opona zabrudzi i nie jest już taki wett :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

mam takie pytanie odnośnie MEGUIARS ENDURANCE TIRE GEL

Czy wy też macie tego typu problem że po nałożeniu go na oponę cały bok auta jest usmarkany na czarno tym żelem?

 

No bo u mnie jest dramat... nakładam go aplikatorem odczekuje 20 min wycieram mikrofibra nadmiar, dojeżdżam do domu a tu najbardziej błotnik uwalony dołem i ogólnie całe drzwi dołem a później zderzak tył... strasznie mnie to irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszyscy są zadowoleni więc i ja kupiłem High Gloss i... jak na razie strasznie się zawiodłem. Czernidło z autoland'u dluzej sie trzyma...

Pierwsza próba : 2 samochody, jedne opony maja 1 rok (Michelin), drugie 9 lat (Goodyear).

Najpierw piana VP pozniej APC Nielsen Cyclone i szczotka.

Po nalozeniu wieczorem nastepnego dnia prawie nic nie zostalo na oponach pomimo braku deszczu, przejechane okolo 1-2 km po drodze gruntowej i 50-60km normalnie po asfalcie.

Druga próba : opony umyte DG #701. Jedyna roznica przy nakladaniu Endurance'a gabka po 2 samochodach minimalnie ubrudzona wiec widac, ze #701 dziala bardzo fajnie.

Efekt - nastepnego dnia - trasa taka sama tyle, ze troche padalo i na drodze gruntowej raczej mokro niz kurz i znowu praktycznie zero efektu...

 

Macie jakis pomysl ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.