Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła przesyłka, troszkę butelka od AF Finale zgnieciona, ale jest cała ;) Myślałem, że dojdzie też pasta Mothersa z ostatniego zamówienia, ale patrzę, że dalej w oczekiwaniu na dostawę.

PS. Dzięki za tester Megs'a UC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę butelka od AF Finale zgnieciona, ale jest cała

 

Na szczęście cała.... :good:

 

Myślałem, że dojdzie też pasta Mothersa z ostatniego zamówienia, ale patrzę, że dalej w oczekiwaniu na dostawę.

 

Czekamy cały czas na dostawę produktów Mothers.

Jeśli tylko Mag się pojawi, wysyłamy do Ciebie ;)

 

Dziękuję za kolejne zamówienie, to bardzo miłe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie doszła paczuszka. Pierwsze zakupy w tym sklepie i niestety nie miła niespodzianka. Fluffy jest zaciągnięty,podczas transportu do tego nie doszło.

Paczkę przed chwilę otworzyłem i zrobiłem fotkę. Wiadomo , że teraz zacznie się w tym miejscu pruć. Co z tym fantem teraz?

http://foto.1j.pl/upload/f95856ccf0c1f6 ... e78b96.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, staramy się sprawdzać wszytskie produkty przed wysyłką, ale tego zaciągnięcia nie widziałem :dontknow:

Przykro mi, że stało się to podczas twojego pierwszego zamówienia.

Jeśli jest "defekt", to go naprawimy.

Szczegóły wysyłam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się wtrącał, ale to takie Polskie - wypowiem się.

 

Stary, popruje się ten ręcznik ? Przedrze na pół ? Nie rozumiem. Przytnij, przypal, cokolwiek. Po co robić szum, jakieś wysyłania, odsyłania ? Po parunastu praniach i tak będzie wyglądać niewiele lepiej jak szmata do podłogi i nie będziesz nawet zwracać uwagi na to czy jest gdzieś zaciągnięty, tylko na to, że jest sprany, twardy i słabo wciąga wodę.

 

Bez spiny, wiadomo, że jak kupujesz chcesz towar w 100% taki, za jaki zapłaciłeś. Ale o jedną nitkę chyba nie warto robić rabanu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, widać, że nie masz zielonego pojęcia więc po co twoje komentarze?

sam sobie przypal i wycieraj potem tym auto , aby rysowało. Druga sprawa , że fluffy to nie szmata która się podrze czy nie bedzie wody wchłaniać po roku, użytkują ludzie na forum po 2 lata i jest ok więc jak wycierasz auto MF z biedronki to nie porównuj.

I ostatnia kwestia , płacę za towar pełno wartościowy i taki też chcę otrzymać.

Także nie twoja sprawa i nie komentuj.

Sprawa już jest załatwiona tak jak powinno to być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się choć może sprawa " nie moja"

 

Także nie twoja sprawa i nie komentuj.

 

Nie można zabraniać innym użytkownikom zabierania głosu w poście wystawionym na forum ogólnym.

To po prostu jest nie eleganckie. Jeśli chciałeś zrobić to z klasą trzeba było napisać na PW lub wysłać maila ze sklepu. Po wrzuceniu tego światło dzienne nie trzeba się dziwić, że różni ludzie mają różne opinie na ten sam temat.

Karol :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciągnięty Fluffy jest już zapewne w drodze powrotnej do nas.

Lekarstwo się znalazło, więc sprawę uważam za zamkniętą.

Klient otrzymał od nas zarówno propozycję zwrotu, wymiany a także inną, korzystną :kox:

Chcemy, żeby zakupy w naszym sklepie wywoływały uśmiech na twarzach a nie były powodem do niepotrzebnych spięć 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgniecionych opakowaniach

Nie napisałem tego z myślą o wymianie butelki na nową, zwrocie towaru czy nie wiem co jeszcze, tak mi się jakoś po prostu napisało, zapakowane było konkretnie, z tym że karton z jednej strony lekko zgnieciony- najprawdopodobniej przy transporcie w samochodzie coś spadło na niego czy też przycisnęło- normalna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.