Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem Piotr . Czytam już dawno prześwietne porady .Zwlekałem z pisaniem bo materiału jest strasznie dużo i chyba nie wcześnie będę w stanie opanować choć część. Mam czarą perłę Passat 2008 świeżo po wulgarnej polerce :( pseudo znawcy, fachowca. Właśnie tym bardziej potrzebuje waszej pomocy, dopiero teraz ma zniszczony lakier. Najchętniej oddał bym auto do prawdziwego miłośnika detailingu sam chyba się nie odważę poprawiać. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam na imię Michał. Forum śledzę od dawna, ale postanowiłem zarejestrować się dopiero teraz. Niestety mój kopciuch nocuje pod chmurką , ale robię co mogę aby co pewien czas zapewnić mu wizytę w spa. Forum jest prawdziwą kopalnią wiedzy i mam zamiar z tego korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! cały dzień czytam forum i chyba na dobre mnie wessało ;) nie wiem jakim cudem dopiero teraz tu trafiłem bo o detailingu czytałem dobrych kilka lat temu na zagranicznych forach. Czas nadrobić ten czas :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno znalazłem to forum, a że od niedawna jetem w końcu właścicielem samochodu, który jest sens myć (proporcja blach bez rdzy do tych z rdzą nadaje temu sens). Mam nadzieję że znajdę tu wiele dla siebie informacji i pomocy aby doprowadzić auto do takiego stanu jak wielu autorów tego forum. Więc witam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy maniacy detailingu,

mam na imię Przemek, jestem z Bielska Białej i od pewnego czasu (tak konkretnie to od 2007 roku) zajmuję się detailngiem i ciągle staram się dokształcać w temacie i zdobywać nowe doświadczenia i dzielić się swoją wiedzą z innymi :) Korzystam głównie z kosmetyków AUTOGLYM, co nie znaczy że uważam je za jedyne i najlepsze ;) Chętnie służę poradą a może z czasem ktoś mnie poleci innym :)

 

Pozdro

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.