Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Wydawało mi się, że mam hopla na punkcie swojego auta, stanu jego lakieru, ale chyba się myliłem :D

 

Zaglądając na to forum chciałem tylko poczytać o jakimś wosku, a widzę, żeby to wszystko miało sens, to temat jest gruby, hehe.

 

Zobaczymy jak to będzie u mnie, ale ogólnie to mam nawet problem z porządnym umyciem auta (pod domem nie mam takiej możliwości), a co dopiero konkretna kosmetyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Starych forumowiczów, znawców i miłośników pielęgnacji oraz nowych forumowiczów takich jak ja 8-) . Trafiłem tu co prawda z porady innego forumowicza ale widzę że warto było bo tu znajduje się kopalnia wiedzy na ten temat :good: Mam zamiar zadbać należycie o moje 4 kółka , sporo informacji już tutaj znalazłem, i będę szukał więcej, więcej i więcej :P W późniejszym czasie mam nadzieję że i ja komuś pomogę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim. Trafiłem na forum szukając informacji jak wyciągnąć jak najwięcej z lakieru samochodu. Dotychczas samochód myłem na myjniach bezdotykowych, ale odkąd mam nowe auto postanowiłem lepiej o niego zadbać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wcześniej tylko przeglądałem forum i się nie udzielałem, ale wczoraj złapałem nastrój na :ad:

Skończyło się na tym, że umyłem samochód wjechałem do siebie na warsztat na podnośnik, wyglinkowałem cały samochód, potem SwirlX, izo i twardy wosk. Pragnę zaznaczyć, że to co wulkanizator przy poprzedniej wymianie gum uznał za zardzewiałą felgę (aluminiową - WTF?) to był osad, a właściwie wżer z pyłu (całe wnętrze felgi), na felgach już nie mam ŻADNYCH kropek ze smoły czy czegoś. Wcześniej byłem zdziwiony skąd Wam się biorą takie normy czasowe typu 20-30 godzin. Mi głupia glinka, swirl i wosk + felgi zajęło skromne 10 godzin bez przerw - jak złapałem dryg to robiłem. :kox:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.