Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie;-)

Pracuję przy bolidach od 3 lat. Od dwóch prowadzę firmę przyciemniająca szyby samochodowe www.foilcar.pl zaciekawiło mnie bardzo forum;-) i następny samochód który będę odświeżał od podstaw.... przyciemnianie, pranie, polerowanie itp... postaram się pochwalić efektem prac;-) Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów!

Szukając informacji na temat korekty lakieru trafiłem w końcu na to forum.

Z przerażeniem wspominam wiele "rad", które można znaleźć na temat pielęgnacji auta w polskim internecie. Jestem już po zakupach w MX Nowicki (świetny kontakt, produkt, którego chwilowo nie było, dostałem gratis z zapasów Pawła), i po 16 h pierwszej korekcie lakieru... dawno nie byłem tak zmęczony... Wasze relacje i zakres wiedzy powala na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moim miastem jest Szczecin a autem Foka. Jestem początkującym zboczeńcem w stosunku do kosmetyki aut. Forum już mi się przydało w wielu kwestiach. Jesteście świetni ( dotyczy to wszystkich forumowiczów ).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Natrafiłem no to forum na innym forum. W nieodległej przyszłości zajmę sie czyszczeniem wnętrz samochodów. Do swojej przyszłej pracy podchodzę bardzo poważnie. Tutaj jak zacząłem od wczoraj czytać jest wszystko co będę potrzebował w teorii, a praktykę zrobi czas :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zapoznałem się przez kilka wieczorów z poradami na forum, pewnie z 5% już przeczytałem:) Zamierzam delikatnie odświeżyć lakier w swojej Alfie i zabezpieczyc przed zimą, a na wiosnę będzie pełna korekta.

Mam nadzieję, że uzyskam pomoc z Waszym pośrednictwem!

Pozdrawiam

witap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z kosmetyką aut w moim przypadku rozpoczęła się w 2001r kiedy to ogromnie szczęśliwy zdałem prawo jazdy kat. B w pierwszym podejściu a następnie od brata w spadku otrzymałem poczciwego 126p ;) W zależności od budżetu jakim w danym czasie dysponowałem starałem się dopieszczać swoje małe autko, później inne i jeszcze inne :-] . Z niniejszym forum zetknąłem się kilka m-cy temu dzięki koledze z pracy, który jest dobrze wkręcony w tej branży :good:

Do kosmetyki zapał mam wielki :ad: , środki też się znajdują(czasem większe, czasem mniejsze) ale największą barierą jest miejsce do wykonywania czegokolwiek :?

Pod blokiem nie ma szans :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.