Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem laikiem w tych wszystkich sprawach i liczę, że jak będę miał pytania to właśnie tutaj znajdę odpowiedź i rozwiązanie moich przyszłych problemów.

A chce zacząć przygodę z korektą lakieru itp. Uwielbiam dbać o swój samochód i oczywiście liczę na pomoc z waszej strony chłopaki i dziewczyny.

 

Pozdrawiam 

Przemek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Swoje hobby jakim jest dbanie o to by auto było czyste i zadbane zamieniłem w pracę użytkową dla innych:-) Do tej pory w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania radziłem sobie po prostu przeglądając forum i korzystając z Waszych rad:-)

Konkretny problem sprawił, że stałem się aktywnym użytkownikiem:-) Liczę na Waszą pomoc:-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników spędzania czasu przy fajnej robocie przy autkach,

Trafiłem na forum szukając dobrego szamponu po zakończeniu przydługiej przygody z 1,5 litrowym Autoland'em z promocji marketowej i katastroficzną starą gąbką :shock: Po kilku dniach i deszyfrowaniu skrótów pierwsze zamówienie, pierwszy koszyk w garażu na kosmetyki ... a po aplikacji pierwszy banan na twarzy :D Później akcja pianownica PA (kilka lat temu myślałem, że z ciśnieniówką B&D kupiłem pianownicę :oa to był zbiornik na detergent), kolejne próby kosmetyków (cleaner + twardy wosk, QD, opony, szyby, wnętrze, itp.), aż podejście do delikatnej zabawy z DA Krauss 5800. Po ponad roku studiowania porad na forum mam za sobą kilka mniej lub bardziej udanych cykli na różnych autach ... oraz zerową ilość wizyt na myjniach automatycznych.

Pozdrawiam i czytam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Od dwóch lat interesuję się detailingiem, mycie na dwa wiadra, dekontaminacja, cleanery, woski, QD, jakieś pasty nakładane ręcznie itd.
Jak wszedłem na forum to stwierdziłem że moja wiedza w tej dziedzinie jest nikła. Mam wiele pytań ale to już napiszę w odpowiednich tematach

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Ja dopiero zaczynam przygodę z detailingiem i coś czuję, żę bedzie to najcześciej odwiedzane przeze mnie forum.

Na początku pewnie będę miał zapewne sporo pytań, liczę na pomoc, postaram się odwdzięczyć :)

 

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na forum zaglądam już od paru miesięcy i nadszedł czas aby się zarejestrować i przywitać :)

W oczekiwaniu na auto w chwili obecnej chcę skompletować zestaw do czyszczenia i pielęgnacji tapicerki skórzanej bo wiem, że auto będzie wymagało gruntownego prania. Jeśli ktoś z tu zaglądających może coś zasugerować do jasnej, kremowej tapicerki to będę wdzięczny! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.