Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Krzysiek, jeżdżę i dbam jak umiem o swoją Astrę G w sedanie.:)

Chciałbym zgłębić swoją wiedzę i umiejętności czy zabiegach pielęgnacyjnych auta. Na wiosnę planuję polerkę samochodu, zastanawiam się nad jakaś powłoką, ale zobaczymy na co pozwolą finanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imie Tomek i pragne zaczerpnąć od was wiedzy i umiejętności w autodetailingu. Mam pare pytan i oczekuje od was pomocy w kilku istotnych kwestiach :) Będe ćwiczył na srebrnym (nieszczęsnym kolor) Opelku.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Przeglądałem od jakiegoś czasu to forum, a teraz stałem się jego członkiem. Chciałem powiedzieć, że to świetny pomysł i fajnie to wszystko śmiga, a przede wszystkim duża baza ciekawych i przydatnych informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) mam na imię Bartosz,

posiadam Seata Toledo 1m i jestem zadowolony że powstało to forum bo to pozwoli mi jeszcze bardziej dopieszczać mojego pupilka ;D

 

25 stycznia 2015, 21:26

 

Witam ;) mam na imię Bartosz,

posiadam Seata Toledo 1m i jestem zadowolony że powstało to forum bo to pozwoli mi jeszcze bardziej dopieszczać mojego pupilka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Coś już napisałem, coś zakupiłem, a teraz się przedstawię. Mam na imię Waldek, posiadam A4 b6 1.8tq dłubniętą na 260km, teraz zamierzam zadbać o stronę wizualną. Plany - zakup polerki i wykonanie korekty. Podstawowe kosmetyki i materiały polerskie już zgromadzone. Teraz czekam tylko na lepsze temperatury na zewnątrz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na imię Kamil jestem studentem i mieszkam we Wrocławiu na co dzień pracuje w firmie transportowej a w weekendy uczelnia. Od niedawna stałem się posiadaczem auta marki VW dokładnie jest to golf serii 4. I chyba jak każdy chciał bym by znakomicie się prezentował czy to dzień czy to noc ; )

Moje doświadczenie z Detalingiem jest znikome kupiłem jakąś tam polerkę z allegro dokładnie firmy power up i jakieś pasty na początek była to farecla g3.

Zrobiłem mamy auto no ja byłem zadowolony ale wy na pewno byście mi wytknęli wiele błędów. Niestety zdjęć nie posiadam także nie będę ich wystawiał na wasza ocenę ;) . Wracając do tematu mojego gofra jest to kolor LB5N i jest bardzo zaniedbany poprzedni właściciel wcale o niego nie dbał.

Mam nadzieje że pomożecie mi doprowadzić lakier do stanu z fabryki a nawet by był lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.