Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów :ad:

 

Od dłuższego czasu śledzę poczynania i zapał ludzi którzy piszą i przedstawiają swoje relacje z prac nad autkami. :good:

 

Mam nadzieję że wiedza i doświadczenie wszystkich z Was pozwoli mi jeszcze lepiej dbać o mój samochód, oraz dołączyć do grona prawdziwych koneserów tego procesu :ad:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nazywam się Tomek mam 24lata Posiadam BMW E46 coupe 323(2000r) i nad nim będę pracował ;):ad: Kolor ciemna zieleń

 

Zaopatrzony jestem już w kilka gadżetów:

glinka valetpro, megsa UC coolnite 476s nielsen apc Autoglym UDS Ipa i kilkanascie różnych aplikatorów. Mam nadzieję na miłą współpracę Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Piotrek dla znajomych PreZeS mam 19 lat pochodzę z pod Puław.

Od momentu kiedy dostałem swój samochód zacząłem się już interesować kosmetyką aut.

trochę poczytałem popytałem i kupiłem pierwszy zestaw :D

Do pucowania i woskowania są zawsze 3 samochody z lakierami vag'owskim.

Wiadomo apetyt w miarę jedzenia rośnie i właśnie po to tu jestem :D

Moja fura to Passat B7 czarny deep.

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem Przemek z pod Krakowa i chętnie spędzam swój wolny czas na pielęgnacji i picowaniu swojego Golfa 4 czarna perła , mam nadzieje że udzielicie z przyjemnością cennych rad . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witamy wszystkich forumowiczów.

Po długim czasie uczenia, doszkalania siebie,w dużej mierze dzięki temu Forum,

nadszedł czas oficjalnej rejestracji i miejmy nadzieję niedalekiej współpracy z tym zacnym Forum jako Dystrybutor/Partner.

 

Wtedy będziemy mogli przedstawić się dokładniej całemu gronu.

 

Także póki co jeszcze raz Dzień dobry, cześć, w tym pierwszym poście na tym forum od MadCow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Marcin.

Zarówno prywatnie, jak i zawodowo zajmuje mnie temat mycia a szczególnie myjki wysokociśnieniowe.

Chętnie przejrzę porady odnośnie auto detailingu, a ze swojej strony być może pomogę w doborze myjki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Na forum jestem od dłuższego czasu, ale tylko jako czytelnik. Kosmetyką i pielęgnacją aut (i nie tylko) interesuję się od dawna. Mam nadzieję, w dziale PSB pojawi się coś moim udziałem ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.