Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z Szamotuł. Jestem na forum aby dowiedzieć się więcej jak prawidłowo zadbać o wygląd swojej Hondy Jazz z 2005. Dobrze by było też nawiązać znajomości z osobami, które już dłużej siedzą w auto detailingu i mogą służyć pomocą także "w realu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Szamotuł. Jestem na forum aby dowiedzieć się więcej jak prawidłowo zadbać o wygląd swojej Hondy Jazz z 2005. Dobrze by było też nawiązać znajomości z osobami, które już dłużej siedzą w auto detailingu i mogą służyć pomocą także "w realu".

o nie wierzę.. Szamotuły! ;)

 

Witam wszystkich, od dłuższego czasu interesuję się detailingiem, na forum zaglądałem od czasu do czasu jednak stwierdziłem, że trzeba zacząć brać czynny udział w jego rozwoju. Mam nadzieję, że pomożecie nowicjuszowi na tej nowej "drodze życia" :evil::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie forum od jakiegoś czasu i postanowiłem w końcu dołączyć. Niedawno kupiłem civica ze słynnym już czarnym lakierem, który rysuje się od samego patrzenia, więc chcę podejść do jego pielęgnacji w sposób nieco bardziej profesjonalny :D

 

Postaram się nie męczyć użytkowników banalnymi pytaniami i nie podpadać adminom. jednocześnie mam nadzieję na nieco wyrozumiałości dla nowicjusza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się lekko wciągnąłem w dbanie o samochód trochę inaczej niż ma to w zwyczaju ogół. Zatem witam wszystkich forumowiczów.

Do tej pory nawet nie wiedziałem, że istnieje taka dziedzina jak detailing z toną najróżniejszych środków czyszczących po których faktycznie jest efekt. Wielu jest przeświadczonych, że słynny plak to szczyt technologii z zakresu dbania o pojazd :)

Drażniły mnie marketowe "kosmetyki", których efekty powodowały więcej frustracji niż pożytku.

Trafiłem na to forum przez przypadek i zdążyłem się już zaopatrzyć we wstępny pakiet niezbędny do dbania o samochód. Ba, zdążyłem nawet wciągnąć niechcący znajomego, ale możliwe, że to skutek działania zapachu szamponu, który kupiłem :)

 

Zawodowo detalilingiem zajmował się raczej nie będę, ale lubię wiedzieć, lubię umieć. Forum jest bardzo pomocne w poszerzaniu wiedzy o tej tematyce.

Tak więc jeszcze raz wszystkich witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.